بیاتومگ – کمپانی “STX Entertainment” اولین تریلر رسمی خود از فیلم کمدی/درام و مرتبط با جنگ جهانی دوم، یعنی Their Finest را منتشر کرده است که در آن بازیگرانی چون جما آرترتون (بازیگر فیلم Hansel & Gretel: Witch Hunters)، سم کلافلین (The Hunger Games: Mockingjay) و بیل نایی (The Best Exotic Marigold Hotel) حضور دارند. این فیلم همچنین در ۷ آپریل ۲۰۱۷ (۱۸ فرودین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

در لندنی که اکثر مردهای آن در حال مبارزه در جنگ می باشند، کاترین کول (جما آرترتون) توسط وزارت اطلاعات بریتانیا استخدام می شود تا در فیلم های تبلیغاتی برای افزایش روحیه ی مبارزان شرکت کند. تهیه کننده این فیلم باکلی (سم کلافین) به سرعت به استعداد او پی می برد و آنها همراه با هم سعی در ساختن فیلمی پر شور دارند. رابطه ی خوب آنها فقط به روی صحنه و کار محدود نمی شود بلکه آنها در پشت صحنه نیز با هم رابطه بسیار خوب و مهربانانه ای دارند.

کارگردان Their Finest نامزد جایزه ی بافتا، لون شرفیگ (کارگردان فیلم An Education) می باشد. تهیه کنندگان آن استیون وولی و آماندا پوزی می باشند و این فیلمنامه ی آن بر اساس رمانی اثر لیزا اوانز محصول ۲۰۰۶ نوشته شده است.

مشاهده ی تریلر فیلم Their Finest

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *