بیاتومگ – پس از یک سری گزارش های ضد و نقیض، امروز کمپانی برادران وارنر اعلام کرده است که مت ریوز فیلم مستقل و جدید بتمن را کارگردانی و تولید خواهد کرد. مدیر بخش محتوای کمپانی، توبی امریش در این مورد بیان کرده است:

“ما بسیار هیجان زده و خوشحال هستیم که مت ریوز کارگردانی و هدایت فیلم بتمن که گوهری گرانبها در میان گنجینه ی دی سی می باشد را به عهده گرفته است. ریشه های عمیق مت در ژانر فیلم ها و تکامل او به کارگردانی عاطفی و جهانی، او را برای هدایت شوالیه ی تاریکی در طی سفر آینده اش بهترین می کند.”

ریوز نیز در ادامه ی این سخنان اضافه می کند:

“من از زمانی که یک کودک بوده ام، داستان بتمن را دوست داشتم. او شخصیتی نمادین و قانع کننده است و یکی از کاراکترهایی است که به طور عمیق با من پیوند خورده است. من برای کار با برادران وارنر و آوردن برداشتی حماسی و عاطفی از داستان شوالیه تاریکی بسیار مفتخر و هیجان زده ام.”

در فیلم The Batman (بتمن)، بن افلک در نقش اصلی یعنی بتمن ظاهر خواهد شد و در مقابل جو مانگالینو در نقش اسلید ویلسون ملقب به دث استروک بازی خواهد کرد. دیگر بازیگران جرمی آیورن در نقش آلفرد و جی.کی سیمونز در نقش کمیسر گوردون می باشند.

تاریخ دقیقی برای اکران فیلم جدید بتمن به نویسندگی بن افلک و جف جونز تعیین نشده است. بن افلک در نقش بتمن در فیلم Justice League (لیگ عدالت) در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) دیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *