بیاتومگ – به دنبال خبرهایی که امروز در مورد کارگردان نهایی فیلم مستقل و جدید بتمن وجود داشت، گزارش شده است که کارگردان فیلم The LEGO Batman (لگو بتمن)، کریس مک کی قرار است که سکان کارگردانی فیلم Nightwing (نایت وینگ) را به عهده بگیرد. نویسنده ی فیلمهای The Judge (قاضی) و The Accountant (حسابدار) برای فیلمنامه ی این فیلم دست به قلم خواهد شد.

در صفحات کمیک دی سی، دیک گریسون سال ها وقت خود را صرف شاگردی بتمن به عنوان رابین کرد ولی دیک در نهایت راه خودش را رفت و ردایی به تن کرد و به نایت وینگ تبدیل شد. این شخصیت مدت زمانی را در خیابان های شهر گاتهام سپری کرد ولی شهر بلادهیون پایگاه اصلی و عملیاتی او بوده است.

این اولین باری نیست که کریس مک کی با این کاراکتر یعنی دیک گریسون کار می کند. وجود کاراکتر رابین در فیلم لگو بتمن دید قابل توجهی به مک کی نسبت به این کاراکتر داده است. کاراکتر دیک گریسون قبلا با بازی کریس اودانل در فیلم های Batman Forever (بتمن برای همیشه) و Batman & Robin (بتمن و رابین) ظاهر شده است.

پس فیلم Nightwing (نایت وینگ) به لیست بلند بالای فیلم های در حال ساخت کمپانی دی سی اضافه شده است، که شامل فیلم Wonder Woman (واندر وومن) و Justice League (لیگ عدالت) برای امسال، فیلم در حال تولید Aquaman (آکوامن)، دنباله ی فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)،  Gotham City Sirens و Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) و The Flash (فلش) و Shazam (شازم) می باشد.

اینکه آیا نایت وینگ در دنیای دیگر ابرقهرمان های دی سی حضور می یابد یا خیر یا آیا در فیلم جدید بتمن دیده می شود یا خیر هنوز نامشخص است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *