بیاتومگ – نتفلیکس تایید کرده است که پخش فصل ۱ سریال Castlevania (کسلوانیا) از اواخر سال ۲۰۱۷ شروع خواهد شد و تهیه کننده ی این سریال آدی شانکر نیز اولین پوستر آن را منتشر کرده است که در ادامه قادر به مشاهده ی آن می باشید.

سریال کسلوانیا حداقل برای دو فصل برنامه ریزی شده است، همانطور که گفته شد، فصل اول آن در اواخر ۲۰۱۷ و فصل دوم آن نیز به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۸ پخش شود. این عنوان در اصل برگرفته شده از یکی از بازیهای محبوب ویدئویی به همین نام محصول کونامی می باشد که برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ برای کنسول نینتندو منشتر شد که در آن بازیکن کنترل یک شکارچی خون آشام به نام سیمون بلمونت را بر عهده دارد و در نهایت نیز باید برای کشتن دراکولا به قلعه ی معروف او برود.

شانکر که به همراه فرد سایبرت و کیوین کلاند از تهیه کنندگان کسلوانیا می باشد و قول داده است سریال بسیار خشونت آمیز خواهد بود. او اشاره کرده است:

“این سریال بسیار تیره و خشن خواهد بود و حتی می تواند یک زیر ژانر جدید در زمینه ی فیلم های خون آشامی باشد و من می توانم این قول را نیز بدهم که کسلوانیا با بازی های ویدئویی سازگاری زیادی خواهد داشت.”

پوستر سریال Castlevania (کسلوانیا)

Castlevania (کسلوانیا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *