بیاتومگ – تولید فیلم جدید رابین هود محصول کمپانی Lionsgate در دوبرونیک کشور کراواسی در جریان است، در همین راستا تصاویری از این فیلم و تدارک برای تولید فیلم منتشر شده است که در زیر می توانید آنها را مشاهده کنید. این سومین سری تصاویری می باشد که از این فیلم منتشر شده و جان کوچولو با بازی جیمی فاکس در این تصاویر دیده می شود.

بازیگران فیلم جدید Robin Hood (رابین هود) شامل تارون اجرتون (Kingsman: The Secret Service, Eddie the Eagle) در نقش اصلی به همراه جیمی فاکس (Django Unchained, Ray) در نقش جان کوچولو، جیمی دورنن (Fifty Shades of Grey) در نقش ویل اسکارلت،ایو هیسون (Bridge of Spies) در نقش دوشیزه ماریون، تیم مینچین (Californication) در نقش راهب تاک و پاول اندرسون (Peaky Blinders, The Revenant) در نقشی نامعلوم می باشند.

فیلم داستان رابین هود را پی می گیرد که از جنگ های صلیبی باز می گردد و جنگل شروود را مملو از فساد و شرارت می بیند. با همکاری گروهی از قانون گریزان، او امور را به دست می گیرد تا اوضاع را سر و سامان دهد.

فیلمنامه ی فیلم را نیز جوبی هارولد می نویسد و لئوناردو دی کاپریو، جنیفر دیویسون کیلارون، بزیل ایوانیک، توری تانل و جوبی هارولد تولید کننده ی فیلم هستند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

تصاویر فیلم رابین هود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *