بیاتومگ – سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) که بر اساسی کمیکی به همین نام از دی سی (DC) می باشد، بالاخره بازیگر نقش اصلی خود را پیدا کرد. طبق اعلام سی دبلیو (CW) – پخش کننده ی سریال – کرس ویلیامز قرار است در فیلم آذرخش سیاه نقش اصلی شخصیت جکسون پیرس را بازی کند. گرگ برلانتی، مارا براک و سلیم اکیل نیز تهیه کنندگان سریال می باشند.

کمیک آذرخش سیاه توسط تونی ایزابلا و تروور وان ایدن ساخته شده است و اولین حضور آن به اوایل دهه ی ۷۰ میلادی بازمی گردد. داستان آن در مورد جفرسون پیرس می باشد که با توانایی ایجاد و تغییر در میدان های الکترومغناطیسی به دنیا آمده است. اگر چه پیرس بعد از به قتل رسیدن پدرش شهر متروپلیس را ترک کرده بود، اما با همسر و دخترش دوباره به آنجا برمی گردد. او به عنوان مدیر یک مدرسه مشغول به کار می شود و بعد از اینکه یکی از دانش آموزان مدرسه درگیر خشونت های گنگستری می شود، تصمیم می گیرد تا از قدرتش استفاده ی مفیدی داشته باشد.

این کاراکتر جالب هرگز تجربه ی یک فیلم و یا سریال بزرگ را نداشته و تنها در چند پروژه ی انیمشنی حضور داشته است پس باید دید وضع برای او در سریال مستقلش Black Lightning (آذرخش سیاه) چگونه پیش خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *