بیاتومگ – شایعات زیادی در مورد وضعیت جسمی و حتی زنده بودن بیل پاکستون (Bill Paxton) در اینترنت و فضاهای مختلف پخش شده بود، اما امروز رسما اعلام شد که این ستاره بخاطر مشکلاتی که بعد از عمل قلب برایش بوجود آمده در ۶۱ سالگی فوت کرده است. خانواده ی پاکستون متنی را در این مورد منتشر کرده اند که به شرح زیر می باشد:

“ما از این مسئله بسیار ناراحت هستیم که پدر و همسری مهربان و یکی از بازیگران هالیوود را بخاطر عوارض بعد از عمل جراحی قلب از دست داده ایم. او همیشه شور و شوق زیادی در کارش داشت و ما با هرگز فقدان او را فراموش نخواهیم کرد.”

بیل در ۱۷ می ۱۹۵۵ در فورت وورث تکزاس به دنیا آمد. شروع موفقیت آمیز و حرفه ای بازیگری او حضور در فیلم نابودگرِ جیمز کامرون محصول ۱۹۸۴ بود و بعد از آن نیز او در فیلم هایی چون Aliens 1986، True Lies 1994، Titanic 1997 و Ghosts of the Abyss 2003 حضور داشت.

از جمله فیلم های به یادماندنی دیگر پاکستون می توان به Weird Science 1985، Predator 2 1990، Western Tombstone 1993، Apollo 13 1995 و Twister 1996 اشاره کرد. او همچنین به عنوان کارگردان در فیلم های Frailty و The Greatest Game Ever Played حضور داشته و در سریالهایی چون Big Love، Hatfields & McCoys و Training Day نیز نقش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *