بیاتومگ – در بامداد روز دوشنبه مراسم اسکار برگزار شد. مراسم اسکار یکی از بزرگترین و مهم ترین مراسم ها در دنیای فیلم می باشد و هر فیلم ساز یا بازیگر یا دیگر عوامل فیلم برای بدست آوردن این جایزه تلاش می کنند و از داشتن چنین جایزه و عنوانی در کارنامه ی حرفه ای خود بسیار مفتخر هستند.

در مدتی که سایت بیاتومگ فعالیت خود را شروع کرده است، سعی شده که تمامی مراسم ها پوشش داده شود و برای آخرین مراسم امسال نیز در نظر داریم که مراسم اسکار را پوشش کامل بدهیم. پس در ادامه ی مطلب می توانید تمام نامزدهای ۸۹ مین مراسم اسکار به همراه برنده های هر دسته را مشاهده کنید.

برندگان ۸۹ مین مراسم اسکار

بهترین فیلم

  • Arrival
  • Fences
  • Hacksaw Ridge
  • Hell or High Water
  • Hidden Figures
  • La La Land
  • Lion
  • Manchester By the Sea
  • Moonlight (برنده)

بهترین کارگردان

  • فیلم Arrival – دنیس ویلنیو (Denis Villeneuve)
  • فیلم Hacksaw Ridge – مل گیبسون (Mel Gibson)
  • فیلم La La Land – دیمین چزل (Damien Chazelle) (برنده)
  • فیلم Manchester by the Sea – کنت لونرگان (Kenneth Lonergan)
  • فیلم Moonlight – بری جنکینز (Barry Jenkins)

بهترین بازیگر مرد

  • کیسی افلک (Casey Affleck) – فیلم Manchester by the Sea (برنده)
  • اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) – فیلم Hacksaw Ridge
  • رایان گازلینگ (Ryan Gosling) – فیلم La La Land
  • ویگو مورتنسن (Viggo Mortensen) – فیلم Captain Fantastic
  • دنزل واشنگتون (Denzel Washington) – فیلم Fences

بهترین بازیگر مکمل مرد

  • ماهرشالا علی (Mahershala Ali) – فیلم Moonlight (برنده)
  • جف بریجز (Jeff Bridges) – فیلم Hell or High Water
  • لوکاس هدجز (Lucas Hedges) – فیلم Manchester by the Sea
  • دو پاتل (Dev Patel) – فیلم Lion
  • مایکل شانون (Michael Shannon) – فیلم Nocturnal Animals

بهترین بازیگر زن

  • ایزابل هاپرت (Isabelle Huppert) – فیلم Elle
  • روث نیگا (Ruth Negga) – فیلم Loving
  • اما استون (Emma Stone) – فیلم La La Land (برنده)
  • ناتالی پورتمن (Natalie Portman) – فیلم Jackie
  • مریل استریپ (Meryl Streep) – فیلم Florence Foster Jenkins

بهترین بازیگر مکمل زن

  • ویولا دیویس (Viola Davis) – فیلم Fences (برنده)
  • نائومی هریس (Naomie Harris) – فیلم Moonlight
  • نیکول کیدمن (Nicole Kidman) – فیلم Lion
  • اکتیویا اسپنسر (Octavia Spencer) – فیلم Hidden Figures
  • میشل ویلیامز (Michelle Williams) – فیلم Manchester by the Sea

بهترین فیلمنامه ی اصیل

  • فیلم Hell or High Water – تیلور شریدن (Taylor Sheridan)
  • فیلم La La Land – دیمین چزل (Damien Chazelle)
  • فیلم The Lobster – یورگوس لانتیموس و افتیماس فیلیپو (Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou)
  • فیلم Manchester by the Sea – کنث لونرگان (Kenneth Lonergan) (برنده)
  • فیلم ۲۰th Century Women – مایک مایلز (Mike Mills)

بهترین فیلمنامه ی اقتباسی

  • فیلم Arrival – اریک هایزرر(Eric Heisserer)
  • فیلم Fences – آگوست ویلسون (August Wilson)
  • فیلم Hidden Figures – آلیسون شرودر و تئودور ملفی (Allison Schroeder, Theodore Melfi)
  • فیلم Lion – لوک دیویس (Luke Davies)
  • فیلم Moonlight – بری جنکینز و تارلا آلوین مک رنری(Barry Jenkins, Tarell Alvin McRaney) (برنده)

بهترین فیلمبرداری

  • بردفورد یانگ (Bradford Young) – فیلم Arrival
  • لینوس سانگردن (Linus Sandgren) – فیلم La La Land (برنده)
  • گریگ فریزر (Grieg Fraser) – فیلم Lion
  • جیمز لاکستون (James Laxton) – فیلم Moonlight
  • رودریگو پریتو (Rodrigo Prieto) – فیلم Silence

بهترین انیمیشن

  • انیمیشن Kubo and the Two Strings – کمپانی Focus Features
  • انیمیشن Moana  – کمپانی Disney
  • انیمیشن My Life As a Zucchini – کمپانی GKIDS
  • انیمیشن The Red Turtle – کمپانی Sony Classics
  • انیمیشن Zootopia – کمپانی Disney (برنده)

بهترین مستند

  • فیلم Fire at Sea
  • فیلم I Am Not Your Negro
  • فیلم Life, Animated
  • فیلم O.J.: Made in America (برنده)
  • The 13th

بهترین فیلم خارجی

  • فیلم Land of Mine – دانمارک – ماریتین زنویلت (Martin Zandvliet)
  • فیلم A Man Called Ove – سوئد – هانس هولم (Hannes Holm)
  • فیلم The Salesman (فروشنده) – ایران – اصغر فرهادی (برنده)
  • فیلم Tanna – استرالیا – بنتلی دین (Bentley Dean) و مارتین بالتر (Martin Butler)
  • فیلم Toni Erdmann – آلمان – مارن ادی ( Maren Ade)

بهترین موسیقی متن

  • فیلم Jackie – میکاچو (Micachu)
  • فیلم La La Land – جاستین هورویتز (Justin Hurwitz) (برنده)
  • فیلم Lion – داستین هارولان و هاوشکا (Dustin O’Halloran, Hauschka)
  • فیلم Moonlight – نیکولاس بریتل (Nicholas Britell)
  • فیلم Passengers – توماس نیومن (Thomas Newman)

بهترین آهنگ

  • “Audition” – فیلم La La Land
  • “”Can’t Stop the Feeling!” – انیمیشن Trolls
  • “City of Stars” – فیلم La La Land (برنده)
  • “The Empty Chair” – فیلم Jim: The James Foley Story
  • “How Far I’ll Go” – انیمیشن Moana

بهترین تدوین فیلم

  • فیلم Arrival – جو والکر (Joe Walker)
  • فیلم Hacksaw Ridge – جان گیلبرت (John Gilbert) (برنده)
  • فیلم Hell or High Water – جیک رابرتز (Jake Roberts)
  • فیلم La La Land – تام کراس (Tom Cross)
  • فیلم Moonlight – جو مک میلون و نت سندرس (Joi McMillon, Nat Sanders)

بهترین جلوه بصری

  • فیلم Deepwater Horizon
  • فیلم Doctor Strange
  • فیلم The Jungle Book (برنده)
  • فیلم Kubo and the Two Strings
  • فیلم Rogue One: A Star Wars Story

بهترین طراحی تولید

  • فیلم Arrival – پاتریک ورمیت (Patrice Vermette)
  • فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them – استورات کریگ (Stuart Craig)
  • فیلم Hail Caesar
  • فیلم La La Land – سندی رینولدز واسکو (Sandy Reynolds-Wasco) و دوید واسکو (David Wasco) (برنده)
  • فیلم Passengers – گای هندریکس دایاس (Guy Hendrix Dyas)

بهترین طراحی لباس و صحنه

  • فیلم Allied – جوانا جانتسون (Joanna Johnston)
  • فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them – کالین اتوود (Colleen Atwood) (برنده)
  • فیلم Florence Foster Jenkins – کانسولاتا بویل (Consolata Boyle)
  • فیلم Jackie – مادلین فونتین (Madeline Fontaine)
  • فیلم La La Land – مری زوفریس (Mary Zophres)

بهترین گریم و آرایش

  • فیلم A Man Called Ove
  • فیلم Star Trek Beyond
  • فیلم Suicide Squad (برنده)

بهترین تدوین صدا

  • فیلم Arrival (برنده)
  • فیلم Deepwater Horizon
  • فیلم Hacksaw Ridge
  • فیلم La La Land
  • فیلم Sully

بهترین میکس صدا

  • فیلم Arrival
  • فیلم Hacksaw Ridge (برنده)
  • فیلم La La Land
  • فیلم Rogue One: A Star Wars Story
  • فیلم ۱۳Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (به دلیل تخلف از میان نامزدها حذف شده است)

بهترین مستند کوتاه

  • ۴.۱ Miles
  • Extremis
  • Joe’s Violin
  • Watani: My Homeland
  • The White Helmets (برنده)

بهترین اکشن زنده کوتاه

  • “Ennemis Intérieurs” – سلیم عزازی (Sélim Azzazi)
  • “La Femme et le TGV” – تایمو ون و گیاکون گادوف (Timo von Gunten and Giacun Caduff)
  • “Silent Nights” – اسکی بنگ و کیم مگنوسن (Aske Bang and Kim Magnusson)
  • “Sing” – کریستوف دیک و آنا اودواری (Kristof Deák and Anna Udvardy) (برنده)
  • “Timecode” – جوانجو جیمنز (Juanjo Giménez)

بهترین انیمیشن کوتاه

  • Blind Vaysha  – کمپانی National Film Board of Canada
  • Borrowed Time – کمپانی Quorum Films
  • Pear Cider and Cigarettes – کمپانی Massive Swerve Studios and Passion Pictures Animation
  • Pearl – کمپانی Google Spotlight Stories/Evil Eye Pictures
  • Piper – کمپانی Pixar (برنده)
  • مراسم فیلم هالیوود 2017

    برندگان مراسم فیلم هالیوود ۲۰۱۷

    مراسم جوایز فیلم هالیوود 2017 به میزبانی جیمز گوردون برگزار و برندگان آن اعلام شد. این مرا…
  • نامزد های مراسم گاتهام ۲۰۱۷

    بیاتومگ – نامزد های مراسم جوایز فیلم های مستقل گاتهام ۲۰۱۷ اعلام شده است و فیلم Get …
  • برندگان مراسم امی ۲۰۱۷

    بیاتومگ – ۶۹مین دوره مراسم امی (امی ۲۰۱۷) روز گذشته برگزار شد و برندگان آن نیز اعلام شدند …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz