بیاتومگ – این هفته طی یک اعلام شگفتی آور، کریس مک کی که کارگردان انیمیشن The LEGO Batman Movie (لگو بتمن) می باشد، به عنوان کارگردان فیلم Nightwing (نایت وینگ) که به نویسندگی بیل دوبوک خواهد بود، انتخاب شد. حال او در طی مصاحبه ای در مورد اینکه چرا این ایده یک ایده ی خوب است، سخن می گوید.

کریس مک کی بیان می کند:

“در ذهن من بروس وین از برتری و مزیت می آید و فکر می کنم به همین دلیل است که او خشمگین تر و لجوج تر می باشد. او خودش تمام این دستگاه و ابزارها را ساخته است و ما به همین دلیل او را دوست داریم … ولی دیک گریسون از برتری نیامده است.

دیک گریسون از یک خانواده ی سیرک می آید. جایی که اغلب آنها افرادی غنی نیستند و بیشتر خود ساخته اند. آنها هنرمند و سرگرم کننده اند. آنها ژیمناستیک کارند. آنها افرادی گنجشک روزی اند و این چیزی است که او و نگرش او را شکل می دهد … او برای من یک پسر جذاب است، چون او تمام چیز هایی که برای من رخ داده است را در بر دارد.

او برخی از نکات منفی همانند بروس وین را دارد و از نقطه نظر جامعه، بدیهی است که او در زندگی بروس وین پذیرفته شده است … اما او این راه را شروع نکرد.

او مردی است که تمام این نکات منفی حتی شاید بیشتر را دارا باشد ولی در عین حال او باقی می ماند … این چیزهایی است چرا من دیک را دوست دارم و چرا از ایده ی فیلم نایت وینگ خوشم می آید.”

در صفحات کمیک دی سی، دیک گریسون سال ها وقت خود را صرف شاگردی بتمن به عنوان رابین کرد ولی دیک در نهایت راه خودش را رفت و ردایی به تن کرد و به نایت وینگ تبدیل شد. این شخصیت مدت زمانی را در خیابان های شهر گاتهام سپری کرد ولی شهر بلادهیون پایگاه اصلی و عملیاتی او بوده است.

این اولین باری نیست که کریس مک کی با این کاراکتر یعنی دیک گریسون کار می کند. وجود کاراکتر رابین در فیلم لگو بتمن دید قابل توجهی به مک کی نسبت به این کاراکتر داده است. کاراکتر دیک گریسون قبلا با بازی کریس اودانل در فیلم های Batman Forever (بتمن برای همیشه) و Batman & Robin (بتمن و رابین) ظاهر شده است.

پس فیلم Nightwing (نایت وینگ) به لیست بلند بالای فیلم های در حال ساخت کمپانی دی سی اضافه شده است، که شامل فیلم Wonder Woman (واندر وومن) و Justice League (لیگ عدالت) برای امسال، فیلم در حال تولید Aquaman (آکوامن)، دنباله ی فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)،  Gotham City Sirens و Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) و The Flash (فلش) و Shazam (شازم) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *