بیاتومگ – بازیگر، کارگردان و تهیه کننده جیمز فرانکو همچنان به الهام بخشیدن ادامه می دهد. در اینجا یک هنرمند می باشد که به سهولت خیره کننده ای می تواند بین دنیاها منتقل شود، فیلم های هیجان انگیز و فیلم های حماسی هالیوودی با بودجه ی کم بسازد، و علاوه بر این در یک گروه راک باشد، و همه ی اینها را همزمان انجام دهد.

آخرین پروژه ی وی، یک واقعیت بر اساس یک فیلم ترسناک، فراطبیعی و روانی به نام The Institute (موسسه) با کارگردانی جیمز فرانکو و پاملا رومانوفسکی می باشد. قبلا جیمز فرانکو در دو فیلم پاملا رومانوفسکی به نام The Color of Time (رنگ زمان) و The Adderall Diaries بازی کرده است.

دیگر بازیگران فیلم، پاملا اندرسون، تیم بلک نلسون، جاش دومل، لوری سینگر، اریک رابرتز می باشد. فیلم The Institute (موسسه) داستان را اینطور بیان می کند که در قرن ۱۹ میلادی بالتیمور، یک دختر اندوهگین از سوگ مرگ ناگهانی پدر و مادرش می باشد، و به طور داوطلبانه خود را به موسسه روزوود می سپارد و مورد آزمایش های عجیب و غریب و با خشونت رو به افزایش در مورد اصلاح شخصیتی، شستشوی مغزی و کنترل ذهن قرار می گیرد، او باید از چنگال روزوود بگریزد.

فیلم The Institute (موسسه) در تاریخ ۱۴ اسفند (۳ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر فیلم

فیلم The Institute (موسسه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *