بیاتومگ – پوستری تازه از فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) توسط کمپانی ۲۰th Century Fox منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. قبلا نیز یک ویدیویی از این فیلم منتشر شده بود که مقدمه و شروع داستان فیلم را نشان می داد.

ریدلی اسکات بعد از چند سال دوباره با ساخت فیلم Alien: Covenant به دنیای فیلم های Alien بازگشته است. این سری فیلم با محصول جدید ریدلی اسکات یک فیلم سه گانه خواهد شد. نسخه ی دوم فیلم Prometheus نام داشت و در سال ۲۰۱۲ اکران شد و توانست مقدار تقریبی ۴۰۴ میلیون دلار فروش داشته باشد. نسخه اول فیلم که باز هم به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شده بود محصول سال ۱۹۷۹ می باشد. این فیلم در مورد یک سفینه فضایی به نام Covenant است که همراه با خدمه اش که بصورت کلنی وار رشد و تکثیر می کنند در می یابند که یک دنیای عالی و ناشناخته را کشف کرده اند، اما این دنیا بسیار تیره و خطرناک می باشد چون یکی از بازماندگان Prometheus یعنی دیوید با بازی فازبندر که یک انسان ترکیبی است در آن زندگی می کند.

در Alien: Covenant بازیگرانی چون مایکل فازبندر، کاترین واترسون، بیلی کروداپ، دنی مک براید،دمیان بایچر، کارمن ایوگو، امی سیمتز، جسی اسمالت، کالی هرناندز، ناتانیال دین، الکساندر انگلند، بنجامین ریگبوی، نومی رپیس و جیمز فرانکو حضور دارند.

جک پگلن و مایکل گرین فیلمنامه ی این فیلم را تهیه می کنند. فیلم Alien: Covenant در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۷ (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

پوستر فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)

Alien Covenant (بیگانه عهدنامه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *