بیاتومگ – نتفلیکس همواره در حال تغییر در چشم اندازهای مختلف سرگرم کردن مخاطبان خود است. از زمانی که آنها اولین پروژه ی اصلی خود یعنی سریال House of Cards را شروع کردند که ۴ سال بیشتر نیز از آن نمی گذارد، این کمپانی همیشه سعی داشته است تا برای به هیجان آوردن مخاطبان خود از بهترین فیلم سازان در پروژه های خود استفاده کند.

فیلمساز کره ای بونگ جون-هو که بیشتر بخاطر فیلم Snowpiercer محصول ۲۰۱۳ و با بازی کریس اوانز در نقش یک شورشی بر علیه اختلاف طبقاتی شناخته می شود، قرار است یک پروژه ی دیگر را برای نتفلیکس و به نام Okja (اوکجا) را کارگردانی کند. فیلمی که ترکیبی از مسائل علمی-تخیلی، اکشن و ماجراجویی می باشد.

نتفلیکس همچنین اولین تیزر از فیلم اوکجا را منتشر کرده است که شاهد چهره ی آشنایی از فیلم قبلی جون-هو، یعنی تیلدا سوینتون در آن هستیم. سوینتون در فیلم نقش نانسی میراندو را بازی می کند و در تلاش برای سرقت موجودی به نام اوکجا می باشد. ان سئو-هیون نیز که بهترین دوست این موجود است، تلاش می کند تا آن را نجات دهد.

تاریخ پخش فیلم Okja (اوکجا) در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۷ (۷ تیر ۱۳۹۶) و از نتفلیکس خواهد بود. شما در زیر می توانید تیزر این فیلم را مشاهده یا دانلود کنید.

مشاهده ی تیزر فیلم Okja (اوکجا)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *