بیاتومگ – مطمئنا یکی از محبوب ترین عنوان های سال، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان: بخش دوم) به کارگردانی جیمز گان می باشد. در ارتباط با همین موضوع نیز امروز کمپانی های والت دیزنی و مارول تریلر رسمی از این فیلم منتشر کرده اند، که در زیر قادر به مشاهده و یا دانلود آن خواهید بود. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان قرار است در تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود.

در فیلم نگهبانان کهکشان ۲ بازیگرانی چون، کریس پرت (بازیگر فیلم های Jurassic World و Parks and Recreation) در نقش استار لورد، زوئی سالدانا (بازیگر فیلم های Avatar و Star Trek) در نقش گامورا، دیو بائوتیستا (SPECTRE) در نقش درکس، وین دیزل (بازیگر سری فیلم های زندر کیج و سریع و خشن) در نقش گروت، بردلی کوپر (Joy و American Sniper) در نقش راکت، مایکل راکر(Slither و Jumper) در نقش یوندا، کیرن گیلن (Doctor Who و The Big Short) در نقش نبیولا، شان گان (Guardians of the Galaxy و Gilmore Girls) در نقش کراگلین حضور دارند. علاوه بر بازیگران اصلی که گفته شد، بازیگران جدیدی چون پام کلمنتیف(Oldboy) در نقش مانتیس، الیزابت دبیکی (The Great Gatsby و Everest)، کریس سولیوان (The Knick و The Drop) و کرت روسل (بازیگر فیلم های The Hateful Eight و Furious 7) در نقش ایگو حضور خواهند داشت.

فیلم نگهبانان کهکشان ۲ که دنباله نسخه اول آن می باشد. ادامه ماجراهای تیمی است که پا به خارج هستی می گذارند. نگهبانان باید برای حفاظت از خانواده ای که به تازگی بدست آوردند، بجنگند تا رمز و راز های پدر واقعی پیتر کوییل را بازگشایی کنند. دشمنان قدیمی تبدیل به دوست شده اند و قهرمانان کلاسیک مورد علاقه ی طرفداران مارول نیز به جمع این قهرمان ها خواهند پیوست. کارگردان فیلم جیمز گان و نویسندگان جیمز گان، دن ابنت و اندی لنینگ می باشند.

مشاهده ی تریلر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان: بخش دوم)

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *