بیاتومگ – شبکه ی HBO تاریخ پخش فیلم تلویزیونی The Wizard of Lies (جادوگر دروغ ها) را مشخص کرده است. این فیلم داستان یک مشاور سرمایه گذاری و متخصص مالی به نام برنی مدوف را بیان می کند. این فیلم با بازی رابرت دنیرو (برنده ی جایزه ی اسکار بخاطر فیلم های Raging Bull و The Godfather II) در نقش برنی مدوف و میشل فایفِر (برنده ی جایزه ی گلدن گلوب برای فیلم The Fabulous Baker Boyss) در نقش روث مدوف، همسر برنی خواهد بود. همسری که سالهای طولانی در کنار برنی زندگی کرد بدون اینکه از فعالیت های او اطلاعی داشته باشد.

این فیلم بر اساس کتابی به نام جادوگر دروغ ها: برنی مدوف و مرگ اعتماد نوشته ی دیانا بی می باشد. در حرکتی ابتکاری از کتاب حقیقت و پیامدها نوشته ی لوری سندل نیز به عنوان یک منبع اضافی استفاده شده است. تاریخ پخش این فیلم، روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۰ می ۲۰۱۷) اعلام شده است.

خلاصه ی رسمی فیلم به این صورت است که، در سال ۲۰۰۸، زمانی که دلال سهام، مشاور سرمایه گذاری و متخصص مالی برنی مدوف به اتهام ارتکاب بزرگترین کلاهبرداری مالی در تاریخ آمریکا بازداشت شده بود، به عنوان صفحه ی اصلی روزنامه های سراسر جهان تبدیل شد.

در این سریال بازیگران دیگری چون الساندرو نیوولا در نقش مارک مدوف، ناتان دارو در نقش اندرو مدوف، کریستن کانِلی در نقش استفانی مدوف و لیلی رِیب در نقش کاترین هاپر حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *