بیاتومگ – نویسنده ی فیلم Spotlight (نورافکن)، تام مک کارتی به فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین) محصول کمپانی دیزنی پیوسته است. قرار است که او فیلمنامه ای نوشته ی الکس راس پری را بازنویسی کند. این فیلم همانند فیلم دیو و دلبر با بازی اما واتسون و دن استیونز، از آخرین نسخه های اکشن زنده ی دیزنی می باشد.

این فیلم به کارگردانی مارک فورستر است و دارای یک نسخه ی بزرگ شده ی کاراکتر انیمیشن Winnie the Pooh می باشد که زندگی بزرگسالی باعث شده است، شادی ای که قبلا به عنوان یک مرد جوان داشته را دیگر نداشته باشد. پو سعی می کند تا با کریستوفر ملاقات کند و به او جادوی محل زندگی ش را یادآوری کند.

کاراکتر کریستوفر رابین و همچنین پو، ببر، بچه خوک، کانگا، رو، جغد و خرگوش، همه توسط ای.ای میلن در سال ۱۹۲۶ و ۱۹۲۸ در کتاب هایش خلق شده اند. نام کریستوفر رابین برای پسر میلن نیز نامگذاری شد.

دیزنی حقوق این شخصیت ها را در سال ۱۹۶۱ بدست آورد و سریال و فیلم هایی همچون The Tigger Movie 2000 و Piglet’s Big Movie 2003 و  Pooh’s Heffalump Movie 2005 و Winnie the Pooh 2011 را تولید کرد.

مک کارتی به همراه نویسنده ی همکارش جاش سینگر به خاطر فیلم Spotlight (نورافکن) در سال ۲۰۱۶ برنده ی جایزه ی بهترین فیلمنامه ی اصیل اسکار شدند. همچنین او در همان سال کارگردان برنده ی جایزه ی بهترین فیلم نیز بود. اخیرا نیز او سریال ۱۳ Reasons Why (سیزده دلیل برای) را برای نتفلیکس کارگردانی کرده است که در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ (۳۱ مارس ۲۰۱۷) عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *