بیاتومگ – فیلم Logan (لوگان) که آخرین فیلم ولورین با بازی هیو جکمن می باشد، به اکران خود بسیار نزدیک است و شنیده شده است که در پخش خانگی فیلم ممکن است یک اتفاق جالب رخ بدهد. همانطور که ممکن است شما به یاد داشته باشید، برخی از تصاویری که از این فیلم منتشر می شد، سیاه و سفید بودند، و به فیلم حالتی تاریک و عبوس داده بود. اما امروز اعلام شده که فیلم نهایی رنگی خواهد بود ولی کارگردان جیمز منگولد بیان کرده است که او بر روی لوگان سیاه و سفید کار می کرده است.

البته این ها تنها اطلاعاتی است که جیمز منگولد بیان کرده، با این حال، دیدن یا ندیدن فیلم لوگان به صورت سیاه و سفید هنوز تایید نشده است اما به نظر یک ایده ی جالب می باشد.

اتفاقات فیلم Logan در سال ۲۰۲۴ رخ می دهد، جایی که تولد جهش یافته ها یه شدت کاهش پیدا می کند و مردم علت این اتفاق را نمی دانند. دولت قصد دارد تا با استفاده از این جهش یافته ها یک ماشین مرگبار بوجود بیاورد، در همین حال Logan به عنوان مربی یک دختر جهش یافته که به جای سه پنجه، دو پنجه دارد، ظاهر می شود. البته لوگان سعی دارد تا گذشته و میراث خود را فراموش کند اما با حضور این دختر جهش یافته و نیروهایی که به دنبال او هستند، وولورین دوباره کار خود را شروع می کند.

علاوه بر هیو جکمن در این فیلم بازیگرانی دیگری نیز حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به پاتریک استوارت (بازیگر سری فیلم X-Men)، اریک لا سال (بازیگر فیلم Coming to America)، استیفن مرشنت (نویسنده فیلم Cemetery Junction)، الیس نیل (بازیگر سریال) و الیزابت رودریگز (بازیگر فیلم Miami Viceee) اشاره کرد. کارگردانی فیلم لوگان برعهده ی جیمز منگولد است و نویسنده ی فیلم نامه نیز دیوید جیمز کلی می باشد. این فیلم در ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *