بیاتومگ – همچنان بازیگران تازه ای به قسمت آزمایشی سریال X-Men (مردان ایکس) اضافه می شود و تعداد بازیگران رو به افزایش است. امروز نیز اعلام شده است که ناتالی الین لیند و شان تیل به بازیگران این سریال که شامل استیون مویر و بلیر ردفورد و جیمی چانگ می باشد، اضافه شده اند.

این سریال بدون عنوان X-Men (افراد ایکس) بر روی دو پدر و مادر معمولی تمرکز دارد که می فهمند پسرشان دارای قدرت های جهش یافته می باشد. آنها مجبورند که از دولت ظالم فرار کنند و برای این کار خانواده به یک شبکه از جهش یافته های زیرزمینی می پیوندد و آنها برای زنده ماندن باید بجنگند.

گفته شده است که ناتالی الین لیند نقش یکی از فرزندان خانواده به نام لورن را بازی می کند. لورن باهوش، زیبا، محبوب، مرتب و در حال حاضر برنامه های کالج خود را پیش می برد. او مدلی از یک بچه ی کامل است.

تیل نیز نقش مارکوس دیاز/اکلیپس را بازی می کند، او یک جهش یافته ی جدید در دنیای ایکس من می باشد. بر طبق تعاریف، مارکوس یک جنگجوی پر شور و با اراده می باشد که گاهی اوقات اجازه می دهد احساساتش بر منطق غلبه کند. شخصیت اکلیپس او می تواند فوتون ها را جذب و دستکاری کند.

قسمت آزمایشی این سریال را برایان سینگر کارگردانی می کند و تهیه کنندگی را جیم کوری، سایمون کینبرگ، جف لوئب و لورن شولر دانر بر عهده خواهند داشت. مت نیکس نیز که سریال Burn Notice و APB را در کارنامه دارد، در نقش نویسنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *