بیاتومگ – بعد از اینکه دیروز اعلام شد بازیگر سریال Hell on Wheels (جهنم متحرک)، انسون مونت برای بازی نقش بلک بولت یا صاعقه ی سیاه انتخاب شده است، امروز اعلام شده که بازیگر سریال های Graceland و Chicago Fire، سریندا سوان به سریال Inhumans (ناانسان ها) برای بازی در نقش ملکه و همسر بلک بولت به نام مدوزا پیوسته است. مدوزا قادر به کنترل کردن موهای خود به همان دقتی که دیگران از انگشت ها و دستان خود استفاده می کنند، می باشد.

جوزف لئوب در مورد پیوستن او به بازیگران می گوید:

“سریندا به شکوه اشرافی مدوزا قدرت می دهد و این در حالی است که همگام سازی با شخصیت را به طور کاملا متعادلی نگه می دارد. او واقعا فوق العاده است.”

اسکات باک نیز در این باب اضافه می کند:

“سریندا سوان ظرافتی اشرافی را به همراه قدرت درونی بزرگ و عزمی راسخ را به نقش مدوزا می آورد. من از اینکه او ملکه ی اتیلان است بسیار خوشحال هستم.”

قبلا نیز اعلام شده بود که قرار است یک نسخه از دو قسمت این سریال در سینماها قبل از پخش سریال، در سپتامبر ۲۰۱۷ اکران شود. ناانسان ها، یک گروه از ابرقهرمان ها هستند که دارای قدرت هایی منحصر به فرد گوناگون و قابل توجهه ای هستند که برای اولین بار توسط استن لی و جک کربی در سال ۱۹۶۵ در کمیک معرفی شدند. از آن زمان، آنها به یکی از بزرگترین و نمادین ترین کاراکترهای دنیای مارول تبدیل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *