بیاتومگ – کمپانی فیلم سازی پارامونت پوستر آیمکس فیلم Ghost in the Shell (روح در پوسته) به همراه تیزری از این فیلم را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم در ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۱ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد و در آن اسکارلت جوهانسون (بازیگر فیلم های Avengers: Age of Ultron و Lucy) به عنوان نقش اصلی حضور خواهد داشت. کارگردان فیلم نیز روپرت سندرز (کارگردان فیلم Snow White and the Huntsman) می باشد. این فیلم بر اساس کتاب کمیک معروف کودانشا اثر ماسامونه شیرو می باشد و آوی آراد، آری آراد و استیون پاول تهیه کنندگان آن می باشند. مدیران اجرایی فیلم نیز مایکل کاستیگن، تتسو فوجیمورا، میتسوهیسا ایشاکاوا و جفری سیلور هستند.

فیلم بر اساس ویژگی های علمی-تخیلی، یک عملیات ویژه است که یک نوع انسان رباتی رهبری بخش ۹ را به عهده می گیرد، که وظیفه دارند خلافکاران و افراط گرایان را متوقف سازند، بخش ۹ با ارتشی رو به رو می شود که تنها هدف آنها از بین بردن پیشرفت هانکا روباتیک (Hanka Robotic) در حوزه ی تکنولوژی رباتی می باشد.

بازیگران دیگری نیز در فیلم حضور دارند که از جمله آنها می توان به بیت تاکشی کیتانو در نقش دایسوکه آراماکی، ژولیت بینوش در نقش دکتر اولت، مایکل پیت در نقش کاز و پیلو آسبک در نقش باتو اشاره کرد.

در تیزری که برای فیلم منتشر شده است، کاراکتر میجِر با بازی اسکارلت جوهانسون از یک حادثه صدمه دیده و چیز زیادی به خاطر نمی آورد و به دلیل آسیب دیدن زیاد بدنش، برای او یک بدن جدید ساخته اند.

تیزر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر فیلم

فیلم Ghost in the Shell (روح در پوسته)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *