بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تریلر رسمی فیلم Sand Castle (قلعه ی شنی) را منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم با بازی نیکولاس هولت، هنری کویل و لوگان مارشال-گرین می باشد. فیلم از یک نوشته ی قدرتمند و شخصی به نویسندگی کریستوفر روسنر است که از تجربه ی شخصی اش در عراق الهام گرفته شده است. فیلم Sand Castle (قلعه ی شنی) تصویری صادقانه و بی پرده از جنگ دوم خلیج فارس را از دید گروهی از سربازان آمریکایی در خط مقدم ارائه می دهد.

در سال ۲۰۰۳ در عراق، فیلم Sand Castle (قلعه ی شنی)، گروهی از سربازان آمریکایی در اوایل روزهای جنگ را دنبال می کند. در فیلم حرارت و وحشت گروهبان بی تجربه ای به نام مت آکری (هولت) و چندین سرباز همراه او را شاهد هستیم، در حالی که آنها دستور دارند تا ایستگاه پمپاژ آب در بعقوبه را که توسط بمب های آمریکایی تخریب شده است، تعمیر کنند. اما آکری می داند که در یک فضای خشن و مملو از خشم، باید تلاش کند تا قلب و ذهن افراد محلی را با یک وظیفه ی خطرناک بدست بیاورد. و در مدارس، خیابان و میدان است که او هزینه های واقعی جنگ را درک می کند.

بازیگران مکمل فیلم، گلن پاول، بینو نپ و نیل براون جونیور می باشند. این فیلم به کارگردانی فرناندو کویمبرا و نوشته ی کریستوفر روسنر می باشد. جاستین تپی از کمپانی Treehouse Pictures و بن پیوف از کمپانی ۴۲،تهیه کنندگی را بر عهده دارند. فیلم بر روی نتفلیکس در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۱ آوریل ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

تریلر Sand Castle (قلعه ی شنی)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *