بیاتومگ – حدود یک ماه تا اکران فیلم کمدی CHIPS (چیپس) مانده است و کمپانی برادران وارنر تریلری تازه از این فیلم کمدی، اکشن و با رده ی سنی ۱۷+ منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

در فیلم CHIPS جان بِیکر (دَکس شیپِرد) و فرانک پونچِرِلو (مایکل پنا) هر کدام به دلایل مختلفی به پلیس گشتی بزرگراه های کالیفرنیا در لس آنجلس پیوسته اند. بیکر یک موتور سوار حرفه ای اما شکست خورده می باشد، او سعی دارد تا دوباره به زندگی معمولی خود برگردد و بخاطر همین کار ازدواج خود را به تاخیر می اندازد. پونچرلو یک مامور فدرال از خود راضی می باشد، او در حال بررسی یک دزدی چند میلیون دلاری می باشد که ممکن است با پلیس در ارتباط باشد. این دو فرد تازه کار و با تجربه با هم یک تیم می شوند و با کمک هم برخی کارها را آسان تر انجام می دهند. با مهارت موتور سواری بیکر و هوش پونچرلو، آنها با هم ماجراهای جالب را تجربه می کنند.

در فیلم CHIPS بازیگرانی دیگری چون، روزا سالازار (ستاره ی فیلم های The Maze Runner: The Scorch Trials و Alita Battle Angel)، آدام برودی (The O.C و Yoga Hosers)، کریستِن بِل (Veronica Mars و The Good Place)، وینسنت دُنفُریو (Emerald Cityy و Daredevil) حضور دارند. کارگردانی CHIPS بر عهده ی دکس شِپِرد می باشد و این فیلم در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم CHIPS (چیپس)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *