بیاتومگ – با انتشار اولین تصویر رسمی از سریال The Deuce (شیطان) محصول شبکه ی HBO، دیده می شود که جیمز فرانکو نقش دوقلویی سبیل دار را در سریال درام دیوید سایمون (سریال The Wire) بازی می کند که مربوط به صنعت فاحشه گری در دهه ی ۷۰ میلادی می باشد. هیچ سقفی وجود ندارد که بتواند جیمز فرانکو را محدود کند و این عکس رسمی نیز گواهی بر این می باشد.

قبلا چندین فریم کوتاه از این سریال در تریلر تبلیغاتی سریال ها و فیلم های شبکه ی HBO منتشر شده بود، حال نیز اولین تصویر رسمی از سریال The Deuce (شیطان) با بازی جیمز فرانکو و مگی جیلنهال منتشر شده است. شاید شما در حال حاضر شروع به خندیدن کرده باشید، پس در این میان لازم به ذکر این است که جیمز فرانکو ۳ قسمت از ۸ قسمت این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

طراحی و توسعه داده شده توسط همکار مکرر سایمون، جورج پلکانوس، سریال مشروعیت و به دنبال آن صعود و رشد صنعت فاحشه گری در میدان تایمز نیویورک را در اوایل دهه ۷۰ میلادی تا میانه ی دهه ی ۸۰ میلادی را دنبال می کند.

فرانکو نقش دوقلویی به نام های وینست و فرانکی مارتینو را بازی می کند که شاه های این صنعت هستند، به همراه او، جیلنهال نقش آیلین مارل ملقب به کندل، یک فاحشه در میدان تایمز با آرمان های کارآفرینی را بازی می کند.

قسمت آزمایشی سریال توسط میشل مک لارن کارگردانی می شود و سریال به دنبال شرح وقایعی از جهانی بی نظم و ترتیب است که تا بالا گرفتن خشونت فراگیر کوکائین و ظهور اچ آی وی، در قلب شهر منهتن وجود داشته است.

دیگر ستارگان این سریال، امیلی مید، انوان گلاور، لارنس گیلیارد جونیور، مایکل ریسپولی، کریس باوئر، دیوید کرومهولتز، رالف مکیو، زوئی کازان، گری پاستور و تعداد دیگری می باشند. هنوز تاریخ دقیقی برای پخش سریال مشخص نشده است.

تصویر سریال

سریال The Deuce (شیطان)

گیفی از سریال

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *