بیاتومگ – دانی ین (بازیگر فیلم های Rogue One و Ip Man) قرار است در فیلم Sleeping Dogs (سگ های خفته) بازی نقش اصلی را برعهده داشته باشد، فیلمی که بر اساس بازی ویدئویی به همین نام محصول کمپانی Square Enix می باشد. همچنین اعلام شده که فیلم توسط نیل موریتز (The Fate of the Furious) و کمپانی اش یعنی Original Film تولید خواهد شد.

ین در فیلم نقش یک پلیس مخفی در هنگ کونگ بازی می کند. این پلیس، وی شن (با صداپیشگی ویل یان لی در بازی ویدئویی) در ماموریتی است تا بتواند یکی از بزرگترین و قدرتمندترین سازمانهای جنایی (سان ان یی) را از بین ببرد. مشخص شده است که بسیاری از صحنه های فیلم شبیه به بازی ویدئویی خواهد بود و البته شاهد استفاده ی دانی ین از هنرهای رزمی اش نیز خواهیم بود. ین اخیرا در فیلم های Rogue One: A Star Wars Story در نقش چیروت ایموه و Return of Xander Cage در نقش ژیان حضور داشته است.

بازی Sleeping Dogs (سگ های خفته) یک بازی جهان باز/اکشن و ماجراجویی است که برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس و ویندوز منتشر شده است. این بازی توسط United Front Games و Square Enix London توسعه داده شد و در سال ۲۰۱۴ با نام Definitive Edition (نسخه نهایی) برای ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. یک نسخه فرعی نیز به نام Triad Wars (جنگ های سه گانه) از این بازی در حال توسعه است، پس در آینده شاهد ورژن دیگری از آن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *