بیاتومگ – یک چهره ی آشنا در راه سریال Gotham (گاتهام) می باشد. دی سی کمیک امروز اعلام کرده است که الکساندر سیدیگ قرار است نقش رآز ال گول را در این سریال بازی کند. الکساندر سیدیگ که ملقب به سیدیگ ال فادیل می باشد، در تمام هفت فصل سریال Star Trek: Deep Space Nine نقش دکتر جولیان بشیر را بازی کرده است. دیگر کار او، بازی نقش دوران مارتل در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) می باشد. از کارهای او بر پرده ی نقره ای نیز می توان به فیلم Syriana (سوریانا) و Kingdom of Heaven (قلمروی بهشت)  اشاره کرد.

سریال Gotham (گاتهام) همین اواخر بسته شد و تا حدود یک ماه دیگر نیز در یک وقفه قرار خواهد داشت. وقتی که سریال بازگردد، ما بروس (دیوید مازوز) را خواهیم دید که نقاب را در دادگاه جغدها بر می دارد. او می فهمد که رآز ال گول فردی قدرتمند و مرموز است که رشته ها را به سمت خودش می کشد. با گذشته ای پر از رمز و راز، رآز ال گول از حیله گری و فریب استفاده می کند تا دشمنانش را از بین ببرد. به عنوان رهبر سازمان جنایی بین المللی که به نام لیگ سایه ها شناخته می شود، رآز ال گول بیشترین تلاش خود را به کار می برد تا خطرناک ترین دشمن بروس باشد.

سریال با قسمت های جدیدی در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۴ آوریل ۲۰۱۷) باز می گردد، در همین حین، تهیه کننده ی اجرایی سریال، جان استیونز به حضور کاراکتری شبیه هارلی کویین اشاره کرده است که به یک بازیکن اصلی در فصل ۴ تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *