بیاتومگ – با توجه به اینکه فیلم Logan (لوگان) به تازگی اکران شده و در سینماها در جریان است، در همین حال، کمپانی فاکس قرن بیستم تیزر کاملی از فیلم Deadpool 2 (ددپول) و بذله گویی های رایان رینولدز منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

همانطور که در فیلم اول به آن اشاره شده بود، فیلم دوم قرار است که کابل، پسر ارشد و در خط زمانی آینده ی سایکلاپس را معرفی کند. این شخصیت یکی از واسطه های داستان های پیچیده تر کتاب های کمیک می باشد، پس این همچنان مخفی خواهند ماند که داستان پشت کابل بر روی پرده ی نقره ای چگونه ای خواهد بود. این نقش در حال حاضر برای گرفتن بازیگر در تلاش است و در حالی که شایعات زیادی در این مورد رواج یافته است ولی هنوز بازیگری برای این نقش انتخاب نشده است. در همین حین، گفته شده است که در ددپول ۲ جهش یافته ای به نام دومینو نیز به تصویر کشیده خواهد شد. برای این نقش نیز هنوز بازیگری از سوی استودیو تایید نشده است.

با وجود اینکه هنوز در حال تولید فیلم ددپول ۲ می باشند، از برنامه ها این گونه برداشت می شود که در حال حاضر تولید فیلم سوم ددپول که به یک تیم کامل از مردان ایکس جان خواهد داد، در جریان است.

دیوید لیچ که سکان دار فیلم John Wick (جان ویک) بوده است، به عنوان کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول) انتخاب شده است. فیلمنامه ی این فیلم را نیز رت ریس و پاول ورنیک، نویسنده های فیلم قبلی، بر عهده دارند. بار دیگر نیز رایان رینولدز به همراه سایمون کینبرگ و لورن شولر دونر تهیه کنندگی فیلم را بر عهده خواهند داشت.

تیزر فیلم Deadpool 2 (ددپول)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *