بیاتومگ – با باکس آفیسی دیگر همراه باشید تا نگاهی به گیشه ی فروش فیلم ها بکنیم و از فروش فیلم ها در هفته ی اخیر با خبر شویم. در اولین نگاه به جدول باکس آفیس، فیلم Get Out (برو بیرون) را در صدر جدول مشاهده می کنیم که فیلمی هیجان انگیز و ترسناک به کارگردانی جوردن پیل می باشد. این فیلم در اولین هفته از اکران خود توانست با فروش ۴۹ میلیون دلاری صدر جدول را از آن خود کند. بودجه ی کم این فیلم و فروش آن در اولین هفته سبب یک شگفتی بزرگ شده است، بودجه ی تقریبی این فیلم ۴.۵ میلیون دلار می باشد. با این حال، همچنان قضاوت در مورد افزایش یا کاهش فروش این فیلم در هفته های آینده بسیار سخت است ولی این گونه به نظر می رسد که این فیلم با وجود اکران فیلم های تازه تر و مهم تری همچون لوگان صدرنشینی خود را از دست بدهد.

دیگر فیلم هایی که در باکس آفیس این هفته قرار دارند، همه از اکران های هفته های گذشته می باشند. تمامی این فیلم ها به طرز عجیبی دچار افت فروش شده اند، بیشترین افت فروش این هفته را فیلم Fifty Shades Darker (پنجاه سایه ی تیره تر) با حدود ۶۳ درصد افت داشته است. دیگر فیلم هایی که افت فروشی بالای ۵۰ درصد داشته اند، فیلم های The LEGO Batman Movie (لگو بتمن) و The Great Wall (دیوار بزرگ) می باشند.

فیلم The Great Wall (دیوار بزرگ) که با بازی مت دیمون و بازیگران چینی می باشد با شکست فروش در آمریکا مواجه شده است. این فیلم با گذشت دو هفته از اکران خود توانست در کل مبلغ ۳۷ میلیون دلار فروش داشته باشد که با وجود بودجه ی ۱۵۰ میلیون دلاری آن، یک ضرر بزرگ به استودیو متحمل شده است، اما این موضوع نباید از قلم بیافتد که این فیلم در فروش خود در چین نسبتا موفق بوده است.

جدول باکس آفیس

ردهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Get Out۴۹۴۹۴.۵۱
۲The LEGO Batman Movie۲۲۱۳۶۸۰۳
۳John Wick: Chapter Two۱۲۷۸-۳
۴The Great Wall۱۲۳۷۱۵۰۲
۵Fifty Shades Darker۱۰۱۰۶۵۵۳
۶Fist Fight۸۲۵-۲
۷Hidden Figures۷۱۵۴۲۵۱۰
۸La La Land۶۱۴۲۳۰۱۲
۹ Lion۵۴۴-۱۴
۱۰Split۵۱۳۱۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *