خانه آخرین خبرها کارگردان فیلم Bloodshot (برافروخته) مشخص شد

کارگردان فیلم Bloodshot (برافروخته) مشخص شد

۰

بیاتومگ – تقریبا دو سال پیش کمپانی های Sony Pictures و Valiant Entertainment اعلام کردند که قرار است در پروژه ی ساخت یک فیلم بر اساس کاراکتر کمیکی با هم همکاری داشته باشند. عنوان Bloodshot (برافروخته) اولین پروژه ی تایید شده ی آنها می باشد و قرار بود که کارگردان های فیلم John Wick (جان ویک) دیوید لیچ و چاد استاهلسکی کارگردانی آن را بر عهده داشته باشند، ولی از همان زمان هر دوی این افراد به شدت درگیر پروژه های دیگری بوده و هستند. چاد استاهلسکی که به تازگی فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۲) را آماده کرده است و همچنین در حال کار روی فیلم Highlander (ساکن کوه) می باشد. دیوید لیچ نیز به عنوان کارگردان در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) حضور دارد.

بالاخره، بعد از دو سال کمپانی Valiant اعلام کرده است که کارگردانی برای فیلم برافروخته به خدمت گرفته است و آن فرد نیز کسی جز دیو ویلسون نمی باشد. ویلسون علاوه بر اینکه با تیم میلر در فیلم ددپول همکاری داشته، در بازی های ویدئویی چون Halo 2، Mass Effect 2 و BioShock Infinite نیز به عنوان کارگردان سینمایی آنها نقش داشته است.

نامزد جایزه ی اسکار، اریک هیزرر (فیلمنامه نویس Arrival و The Thing) در حال تهیه فیلمنامه ی Bloodshot (برافروخته) می باشد. این کاراکتر توسط کوین فن هوک، دان پرلین و باب لیتون ایجاد شده است و داستان یک سرباز مرده را بازگو می کند که با تکنولوژی های بسیاری آپدیت می شود و دوباره به زندگی بر می گردد، اما این بار بدن او بجای اینکه معمولی باشد، پر از نانو رباتهای پیشرفته می باشد و این فناوری ها از او یک سرباز کامل و تغییر پذیر می سازد که حتی قادر به ترمیم صدمات سنگین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *