خانه آخرین خبرها استیون اسپیلبرگ فیلم The Post با بازی تام هنکس و مریل استریپ را کارگردانی می کند

استیون اسپیلبرگ فیلم The Post با بازی تام هنکس و مریل استریپ را کارگردانی می کند

۰

بیاتومگ – گزارش شده است که کمپانی فاکس قرن بیستم و کمپانی امبلین در فیلم The Post (پست) با یکدیگر همکاری می کنند، این فیلمی در مورد مباحث اسناد پنتاگون (روابط بین آمریکا و ویتنام از سال ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۷) با بازی برنده ی دو جایزه ی اسکار، تام هنکس (Forrest Gump و Philadelphia و Captain Phillips) و برنده ی سه جایزه ی اسکار و دارای ۲۰ نامزدی اسکار، مریل استریپ (The Iron Lady و Florence Foster Jenkins و The Devil Wears Prada) می باشد. کارگردان افسانه ای برنده ی اسکار، استیون اسپیلبرگ (Schindler’s List و Lincoln و Munich) قراردادی برای کارگردانی این فیلم که در مورد اهمیت آزادی مطبوعات است، امضا کرده است. این فیلم به نویسندگی نویسنده ی تازه وارد لیز هانا می باشد.

داستان فیلم به رسوایی سال ۱۹۷۱ بعد از تصمیم سر دبیر روزنامه ی واشنگتن پست، بن برادلی (هنکس) و ناشر کاترین گراهام (استریپ) برای منتشر کردن اسناد واشنگتن می پردازد. این اسناد نوشته و فاش شده توسط تحلیلگر ارتشی دنیل السبرگ می باشد و ثابت می کند که دولت جانسون به مردم و کنگره در مورد دخالت ارتش ایالات متحده در جنگ ویتنام دروغ گفته است و نشان می دهد که دولت نیکسون مخفیانه جنگ را تشدید می کرده است. دولت نیکسون تلاش کرد که از انتشار این اسناد جلوگیری کند و دستیار دادستان کل، ویلیام رنکوییست این پرونده را به دیوان عالی کشور برد ولی در نهایت رای به نفع اسناد صادر شد.

بعد از فیلم های Saving Private Ryan (نجات سرباز رایان) و Catch Me If You Can (اگر می توانی من را بگیر) و The Terminal (ترمینال) و Bridge of Spies (پل جاسوسان)، این پنجمین باری است که استیون اسپیلبرگ کارگردانی فیلم رفیقش هنکس را بر عهده می گیرد. در حالی که تا به حال مریل استریپ در هیچ فیلم اسپیلبرگ حضور نداشته است.

امی پاسکل به همراه اسپیلبرگ و کریستی ماکوسکو این فیلم را تولید می کنند و تهیه کنندگان اجرایی نیز راچل او کانر و ادم سامنر می باشد. به خاطر فصای سیاسی داستان، فیلم The Post (پست) به سرعت به عنوان پروژه ی بعدی اسپیلبرگ قرار گرفت. او در حال حاضر بر روی فیلم علمی – تخیلی Ready Player One برای سال ۲۰۱۸ کار می کند و همچنین در حال آماده کردن فیلم The Kidnapping of Edgardo Mortara (ربودن ادگاردو مورتارا) و همچنین پنجمین فیلم ایندیانا جونز برای دیزنی برای سال ۲۰۱۹ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *