بیاتومگ – شبکه ی FX تیزرهایی را برای فصل سوم سریال Fargo (فارگو) منتشر کرده است، در زیر می توانید این سه تیزر منتشر شده را مشاهده یا دانلود کنید.

ویدیوی بالایی به صورت جالبی اولین نگاه به شخصیت هایی که توسط ایوان مک گرگور، مری الیزابت وینستد و کری کان بازی می شوند را به ما ارائه می کند. شخصیت تقریبا غیر قابل تشخیص مک گرگور تنها یکی از نقش های این بازیگر می باشد. بازیگر فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر)، هر دو نقش امیت استاسی و برادر کوچکترش به نام ری را بازی می کند. فصل سوم سریال در تاریخ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ (۱۹ آوریل ۲۰۱۷) شروع خواهد شد.

در سال ۲۰۱۰، بخش بعدی Fargo، جرم های تازه ای با مرکزیت امیت و برادر کوچک جوانش، ری استاسی (ایوان مک گرگور) خواهد بود. امیت خود را به عنوان یک داستان آمریکایی موفق می بیند، در حالی که ری یک داستان احتیاطی می باشد، برای همیشه زیر سایه ی بردار موفق خود زندگی خواهد کرد. ری یک افسر کچل و چاق می باشد که به خاطر کارش، بردار خود را مقصر می داند. رقابت برادری آنها به یک مسیر دیگر پیچ می خورد و با دزدی شروع می شود و سپس به قتل، گانگستر بازی و آدم کشی منجر می شود.

کری کان در نقش گلوریا برگل، رییس ثابت اداره پلیس محلی می باشد. گلوریا سعی دارد که جهان جدید اطرافش را بشناسد و اینکه چرا مردم با گوشی خود بیشتر از مردم اطرافشان احساس نزدیکی می کنند. مری الیزابت وینستد در نقش نیکی سوانگو، دوست دختر ری می باشد.

تیزرهای فصل ۳ سریال

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *