بیاتومگ – کمانی ها لاینزگیت و سابان فیلم تریلر جدیدی از فیلم The Assignment (ماموریت) منتشر کرده اند. کارگردان این فیلم والتر هیل (کارگردان فیلم های ۴۸Hrs و The Warriors) می باشد و در آن شاهد حضور میشل رودریگز در نقش یک قاتل حرفه ای خواهیم بود. شما در ادامه می توانید تریلر فیلم ماموریت را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم The Assignment (ماموریت) به یک قاتل حرفه ای به نام فرانک کیچن (میشل رودریگز) می پردازد، او فکر می کند که یک مرد است، اما اتفاقاتی برایش رخ داده است و با عمل جراحی او بدن جدیدی در قالب یک زن دارد. فرانک پس از این در صدد انتقام از کسی که این کار را با او کرده است، (سیگورنی ویور) که یک پزشک برجسته می باشد، برمی آید.

بازیگران دیگری نیز در فیلم ماموریت حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به تونی شلهوب (بازیگر فیلم های Monk و Teenage Mutant Ninja Turtles)، آنتونی لا پاگیلا (Without a Trace و The Code) و کیتلین جرارد (When We Rise و American Crime) اشاره کرد. این فیلم در تاریخ ۷ آپریل ۲۰۱۷ (۱۸ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. این فیلم همچنین اولین همکاری سیگورنی ویور و والتر هیل می باشد.

مشاهده ی تریلر فیلم The Assignment (ماموریت)

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *