بیاتومگ – کمپانی ها Lionsgate (لاینز گیت) دومین تیزر-تریلر از فیلم بیوگرافی توپک شکور یعنی All Eyez On Me (تمام چشم ها به من) را منتشر کرده اند که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

در سال ۲۰۱۵ فیلم Straight Outta Compton بسیار موفق ظاهر شد. این فیلم بیوگرافی/درام توانست به کارگردانی یک سیاهپوست (اف گری گری) مبلغ تقریبی ۲۰۲ میلیون دلار فروش داشته باشد. در این فیلم به موضوعاتی چون مسائل فرهنگی دهه ی ۸۰ میلادی و بویژه ی خشونت های پلیس اشاره شد. در حال حاضر نیز خبرهایی از اکران یک فیلم دیگر به کارگردانی یک سیاهپوست به نام بنی بوم به گوش می رسد.

فیلم All Eyez On Me (تمام چشم ها به من) یک فیلم بیوگرافی درام در مورد رپر افسانه ای توپک شکور می باشد که تولید آن از سال ۲۰۱۱ شروع شده است. تصویر برداری این فیلم در سال ۲۰۱۶ شروع شد و حتی در همین بین دو تریلر نیز از آن منتشر شد، اما تا به امروز کمپانی ای برای پخش آن پیدا نشده بود.

بلاخره کمپانی لاینز گیت حق پخش فیلم All Eyez on Me را خریده و اعلام کرده است که این فیلم در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷ (۲۶ خرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. فیلم دقیقا یک سال بعد از انتشار اولین تریلر آن اکران خواهد شد و آن روز سالگرد ۴۶ مین تولد توپک شکور نیز می باشد.

در این فیلم بازیگرانی چون دیمیتریوس شیپ جونیور در نقش توپ شکور، دِنای گورِرا در نقش آفِنی شکور، کات گراهام در نقش جادا پینکِت و اَنی ایلونزه در نقش کیدادا جونز حضور دارند. ناگفته نماند که عنوان فیلم یعنی تمام چشم ها به من، نام یکی از آلبوم های استودیویی این خواننده ی معروف و مشهور می باشد.

مشاهده ی تریلر فیلم Eyez On Me (تمام چشم ها به من)

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *