خانه آخرین خبرها جیسون موموا نقش اصلی فیلم Just Cause (جاست کاز) خواهد بود

جیسون موموا نقش اصلی فیلم Just Cause (جاست کاز) خواهد بود

۰

بیاتومگ – بازیگر فیلم آکوامن، جیسون موموا نقش اصلی فیلم Just Cause (جاست کاز) خواهد بود که اقتباسی از سری بازی های ویدئویی به همین نام می باشد، علاوه بر او برد پیتون (کارگردان فیلم San Andreas) کارگردان فیلم و جان کالی (فیلمنامه نویس Master and Commander: The Far Side of the World) نیز فیلمنامه ی پروژه را تهیه خواهد کرد.

سری بازی جاست کاز، کار خود را از سال ۲۰۰۶ شروع کرد و بعد از آن دو نسخه ی دیگر نیز از این عنوان تولید شد. بازیهای جهان باز و با قابلیت تخریب پذیری محیطی بالایی که کاربر در آن می تواند هر کاری که دوست داشته باشد، انجام دهد. هر چند که بازی سه عنوان مختلف داشته است، اما جیسون موموا قرار است نقش ریکو رودریگر کاراکتر اصلی نسخه ی اخیر بازی یعنی جاست کاز ۳ را بازی کند.

خلاصه داستان بازی نسخه ی سوم بازی Just Cause (جاست کاز) به این صورت است که:

مردم یک کشور جمهوری مدیترانه ای به نام مدیچی از کنترل های وحشیانه و ظالمانه ی جنرال دی راولو رنج می برند، یک دیکتاتور به تمام معنا که عطش سیری ناپذیری برای قدرت دارد. در همین حال نیز ریکو رودریگر وارد ماموریتی می شود تا به هر روشی که ممکن است او را از قدرت به پایین بکشد و این کار را در آسمان و زمین و با استفاده از سلاح ها و مواد منفجره انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *