خانه آخرین خبرها جسیکا هنویک و تی.جی. میلر به فیلم Underwater (زیر آب) اضافه شدند

جسیکا هنویک و تی.جی. میلر به فیلم Underwater (زیر آب) اضافه شدند

۰

بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرده است که دو بازیگر جدید یعنی جسیکا هنویک و تی.جی. میلر، کریستن استوارت را در فیلم اکشن/ماجراجویی Underwater (زیر آب) همراهی خواهند کرد.

کارگردان و نویسنده ی Underwater (زیر آب) ویل یوبانک (کارگردان فیلم The Signal) می باشد و فیلم به گروهی از محققان می پردازد که پس از یک زلزله ایستگاه تحقیقاتیشان در زیر آب نابود شده است و آنها باید برای حفظ جان خود راه خطرناکی را در کف اقیانوس آرام و در عمق دو مایلی طی کنند. استوارت به تازگی به فیلم اضافه شده است، همچنین شخصیت های میلر و هنویک در فیلم زیر آب مشخص نشده است، اما انتظار می ورد آنها نیز اعضایی از گروه تحقیقاتی باشند.

جسیکا هنویک بشیتر بخاطر بازی نقش نایمریا سند در سال Game of Thrones شناخته می شود، اما او در سریالهای دیگری از جمله Iron Fist و The Defenders نیز حضور دارد. از جمله عنوان های معروف و شناخته شده ی تی.جی. میلر نیز می توان به فیلم Deadpool (ددپول) و سریال Silicon Valley اشاره کرد.

کمپانی Chernin Entertainment از حامیان این فیلم می باشد. تهیه ی فیلمنامه بر عهده ی برایان دافیلد (Insurgent و Jane Got a Gun) است و تولید آن قرار است از ماه بعد و در نیو اورلئان شروع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *