بیاتومگ – شبکه AMC (ای ام سی) تصویر هنری از فصل ۳ سریال Better Call Saul (بهتر است با سال تماس بگیری) منتشر کرده است که نشان می دهد پخش این فصل از سریال از ۱۰ آپریل ۲۰۱۷ (۲۱ فروردین ۱۳۹۶) شروع خواهد شد. شما در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

فصل سوم سریال به پیچ و تاب ها و ماجراهای جیمی مک گیل در انتقال سال گودمن در سریال Breaking Bad (افسار گسیخته) می پردازد. شش سال قبل از اینکه او والتر وایت را ببیند، جیمی گاهی اوقات کمتر و گاهی بیشتر تابع قانون بوده است و با کمک به مشتریان خود یک نام برای خودش ساخته و به یک قهرمان تبدیل شده است.

همانطور که فصل جدید شروع می شود، پیامدهای نقشه های چاک، جیمی، قوانین جدید و عشقش را در معرض تست هایی قرار می دهد که هرگز آنها را تجربه نکرده است. این مسئله تهدید خطرناکی برای شخصیتی چون جیمی می باشد و حتی ممکن است به تزلزل او منجر شود. در همین حال نیز مایک نیز در حال جستجو برای پیدا کردن یک دشمن مرموز می باشد که به نظر می رسد همه چیز را در مورد او می داند.

سریال Better Call Saul (بهتر است با سال تماس بگیری) که نسخه ی فرعی از سریال Breaking Bad (افسار گسیخته) می باشد، یکی از بهترین سریال های درام پخش شده می باشد و موفق به کسب ۷ جایزه ی امی و ۳ جایزه منتخب مردمی شده است.

تصویر هنری فصل ۳ سریال بهتر است با سال تماس بگیری

Better Call Saul (بهتر است با سال تماس بگیری)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *