بیاتومگ – کمپانی یونیورسال دو تیزر جدید از فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) منتشر کرده است که در ادامه می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید. این کمپانی همچنین اعلام کرده است که تریلر رسمی فیلم در روز جمعه منتشر خواهد شد.

این عنوان فیلمی هیجان انگیز و اکشن می باشد که قبلا به نام The Coldest City (سردترین شهر) شناخته می شد. فیلم بلوند اتمی به کارگردانی دیوید لیچ (John Wick و Deadpool 2) و به نویسندگی اقتباسی کورت جانستاد می باشد. فیلم Atomic Blonde بر اساس یکی از رمان های گرافیکی می باشد که توسط آنتونی جانستون نوشته و سام هارت آن را تصویرگری کرده است. این فیلم برای اکران در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۶ (۲۸ جولای ۲۰۱۷) برنامه ریزی شده است.

فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) یک اکشن بسیار وحشتناک و هیجان انگیز را ارائه می دهد که یکی از زبده ترین و مهلک ترین قاتل های ام آی ۶ را دنبال می کند.

گوهر درخشان سرویس مخفی اطلاعاتی اعلیحضرت، مامور لورن بروتون (ترون) بخش هایی مساوی از مهارت جاسوسی، هوسرانی و توحش می باشد و در حین حال تمایل دارد که مهارت های خود را افزایش دهد تا در ماموریت های خود زنده بماند. تنهایی به برلین فرستاده می شود تا یک پرونده ی بی ارزش را در بیرون از شهر تحویل دهد، او با رییس ایستگاه مخفی دیوید پرسیوال همکاری می کند تا راه خود را در طی مرگبارترین بازی جاسوسان باز کند.

دیگر بازیگران این فیلم جان گودمن (Kong: Skull Island, 10 Cloverfield Lane)، تیل شوایگر (Tarort, Inglourious Basterds)، ادی مارسون (Ray Donovan, The World’s End)، سوفیا بوتلا (Star Trek Beyond, The Mummy) و توبی جونز (Captain America: The First Avenger) می باشند.

تیزر اول فیلم

دانلود با لینک مستقیم

تیزر دوم فیلم

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *