خانه آخرین خبرها ساخت فصل ۲ سریال Taboo (تابو) چراغ سبز گرفت

ساخت فصل ۲ سریال Taboo (تابو) چراغ سبز گرفت

۰

بیاتومگ – سریال Taboo (تابو) که به تهیه کنندگی اجرایی و بازیگری تام هاردی که همچنین به همراه استیون نایت و چیپس هاردی از سازندگان سریال هست، برای فصل دوم تمدید شده است. فصل اول این سریال در میان سریال های درام با امتیاز بالای سال گذشته قرار داشت.

مدیر تولید و برنامه ریزی شبکه ی FX، اریک شریر بیان می کند:

“فصل اول سریال Taboo (تابو) استثنایی بود و موفقیت آن در شبکه مدیون برتری خالقان و فداکاری تهیه کنندگان، خدمه و بازیگران است. ما از همکاری دوباره با خالقان و سازندگان سریال بسیار مفتخریم و از همکاری دوباره با تام هاردی، استیون نایت، ریدلی اسکات و چیپس هاردی و هر کسی که در ساخت سریال دست داشته است، بسیار خوشحالیم و رو به جلو می نگریم.”

فصل اول سریال توانست در شبکه ی FX حدود ۵.۸ میلیون بیننده را به خود جذب کند. تام هاردی در مورد این همکاری دوباره بیان می کند:

“ما از همکاری دوباره با این شبکه و دیگر سازندگان برای پیش بردن این سریال بسیار سپاسگذار و هیجان زده ایم. این خبری فوق العاده است.”

ریدلی اسکات در این باب بیان می کند:

“ما از این که مردم می خواهند اتفاقات بعدی سریال را بدانند، هیجان زده ایم. و از اینکه همکاران و سازندگان سریال در هر مرحله ما را در این سریال درام تاریک و بی رحم حمایت می کنند، بسیار مفتخریم.”

استیون نایت نیز در مورد این خبر گفته است:

“من از انجام ادامه ی ماجراهای جیمز دیلینی بسیار هیجان زده ام و همچنین از استقبال بیننده ها در آمریکا و انگلیس بسیار خوشحال هستم”

در سال ۱۸۱۴، سریال Taboo (تابو) جیمز کزایاه دیلینی را دنبال می کند که فردی است که به آخر دنیا رفته و به طرز عجیبی بازگشته است. مدت زیادی تصور می شد که او مرده است ولی او از آفریقا به خانه ی خود در لندن باز می گردد تا آنچه که از امپراطوری کشتی رانی پدرش مانده است را به ارث ببرد و یک زندگی جدید برای خودش بسازد. اما میراث پدرش یک جام زهر است و با دشمنانی که در هر گوشه ای تاریک کمین کرده اند، جیمز باید از قلمروهایی پیچیده به گونه ای عبور کند تا از حکم مرگ خود جلوگیری کند. در محاصره با توطئه، قتل و خیانت، رمز و راز یک خانواده ی تاریک در یک داستان سوزا از عشق و بی وفایی آشکار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *