بیاتومگ – شبکه ی فاکس تریلر و پوستر تازه ای از سریال Prison Break (فرار از زندان) منتشر کرده است که در زیر می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید.

سریال Prison Break (فرار از زندان) خود را برای بازگشت به تلویزیون با ۹ قسمت جدید آماده می کند و زندانیان مورد علاقه ی ما را برای فرار نهایی بار دیگر دور هم جمع می کند. شروع پخش این سریال روز ۴ آپریل ۲۰۱۷ (۱۵ فروردین ۱۳۹۶) خواهد بود. در این سریال علاوه بر وِنت وورث میلر و دومنیک پِرسِل بازیگران دیگری چون روبرت نِپِر، راکموند دانبِر، آموری نولاسکو و سارا وین نیز حضور خواهند داشت. خلاصه ی داستان سریال این گونه است که در مرحله ای جدید، سر نخ هایی پیدا می شود که گویا مایکل نمرده است بلکه کاملا زنده می باشد. لینکولن (دومنیک پِرسِل) و سارا (سارا وین) دوباره مهندسی فرار بزرگ سه تن از بدنام ترین زندانیان زندان فاکس ریور، به نام های تی بَگ، سی نوت و ساکِر را بررسی می کنند و در تلاش هستند تا دوباره آن را به جریان بیندازند. همچنین در تریلر قبلی دیده شد که دوباره گروه دور هم جمع می شوند تا مایکل را از زندان یمن فراری دهند.

این پوستر و تریلر توسط صفحه ی اجتماعی این سریال منتشر شده است. در پوستر مایکل و لینکولن در یک زمینه ی سیاه، سفید و قرمز نشان داده شده اند. بر روی پوستر نوشته شده است که “در ابتدا، این یک زندان بود. الان، این یک ملت است.”.

پوستر فصل ۵

فصل ۵ سریال Prison Break (فرار از زندان)

در تریلر نیز بیان شده بود که “فرار تازه شروع شده است.” و این تریلر حدود ۳۰ ثانیه زمان دارد. در پوستر و تریلر به این اشاره شده است که فصل جدید، مایکل را نشان خواهد داد که به سرعت از زندان فراری داده می شود ولی این فصل زمان بیشتری را برای فراری دادن مایکل از کشور صرف خواهد کرد. در مقایسه با سریال اصلی که فرار اول حدود ۲۲ قسمت طول کشیده است، این فرار، یک فرار سریع خواهد بود.

تریلر فصل ۵

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۷۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *