خانه آخرین خبرها هیو جکمن و نومی راپاس در حال مذاکره برای فیلم Enzo Ferrari (انزو فراری) می باشند

هیو جکمن و نومی راپاس در حال مذاکره برای فیلم Enzo Ferrari (انزو فراری) می باشند

۰

بیاتومگ – با توجه با اینکه هیو جکمن و نومی راپاس در حال مذاکره برای بازی نقش های اصلی در فیلم Enzo Ferrari (انزو فراری) به کارگردانی مایکل مان می باشند، به نظر می رسد تولید این فیلم دوباره از سرگرفته شده باشد. در صورت توافق، هیو جکمن قرار است نقش خود انزو فراری و نومی راپاس نیز نقش همسر او یعنی لیندا را بازی کند. جکمن در حالی وارد مذاکره با فیلمسازان شده که کریستین بیل یک سال قبل از این پروژه کناره گیری کرده است.

فیلم Enzo Ferrari (انزو فراری) با محوریت انزو فرای خواهد بود و بیوگرافی کوتاه این شخص بزرگ به صورت زیر می باشد:

انزو فراری در ۱۸ فوریه ۱۸۹۸ در مودنا، ایتالیا به دنیا آمد و در ۱۴ آگوست ۱۹۸۸ درگذشت. او تمام عمر خود را به طراحی و تولید ماشین های اسپورت و البته مسابقه پرداخته است. پس از تولید یک آلفا رومئو در سال ۱۹۲۴، ۵ سال بعد اقدام به تاسیس کمپانی اسکودریا فراری در ویال ترنتو تریسته در مودنا کرد، کمپانی ای که سعی در جمع آوری بهترین رانندگان داشت.

در سال ۱۹۳۸ انزو فراری به عنوان رئیس آلفا کورس انتخاب شد، اما یک سال بعد بخاطر اداره کمپانی خود یعنی اوتو آویو کاستروزیونی مجبور به ترک آلفا شد. فراری در طی سال های مختلف موفق به بیش از ۵۰۰۰ پیرزوی در رقابت های مختلف شده است و این عناوین از نام فراری را به یک افسانه ی مدرن تبدیل کرده است. در سال ۱۹۶۹ انزو فراری  ۵۰ درصد از سهام شرکتش را به کمپانی فیات فروخت که این رقم در سال ۱۹۸۸ به ۹۰ درصد افزایش یافت.

اتفاقات فیلم در سال ۱۹۵۷ میلادی رخ می دهد و تمرکز زیادی بر روی رقابت بین فراری و مازراتی در این دوره دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *