خانه آخرین خبرها بازیگران جدیدی برای انیمیشن Cars 3 (ماشین ها ۳) معرفی شدند

بازیگران جدیدی برای انیمیشن Cars 3 (ماشین ها ۳) معرفی شدند

۰

بیاتومگ – کمپانی والت دیزنی بازیگران اضافی دیگری را برای صداپیشگی انیمیشن در حال تولید Cars 3 (ماشین ها ۳) معرفی کرده است که بازیگران کری واشنگتن (Scandal)، ناتان فیلیون (Castle) و لی د لاریا (Orange Is the New Black) می باشند. واشنگتن صداپیشگی یک ماشین اسپرت قرمز به نام ناتالی سرتین، فیلیون صداپیشگی یک ماشین لوکس به نام استرلینگ و د لاریا صداپیشگی یک اتوبوس مدرسه به نام خانم فریتر را بر عهده دارند.

انیمیشن Cars 3 (ماشین ها) به کارگردانی برایان فی (هنرمند دو نسخه ی قبلی انیمیشن)، زمانی شروع می شود که لایتنینگ مک کویین (صداپیشگی اون ویلسون) توسط نسل جدیدی از مسابقه دهنده های سریع غافلگیر شده و از ورزشی که دوست دارد، کنار زده می شود. برای بازگشت به بازی او به کمک یک تکنسین مسابقه مشتاق و جوان با طرح خودش برای پیروزی نیاز دارد که با الهام از Fabulous Hudson Hornet و چندین چرخش غیر منتظره می باشد. برای اثبات اینکه شماره ۹۵ هنوز کارش تمام نشده، قلب یک قهرمان در بزرگترین مرحله مسابقات آزمایش می شود.

صداپیشگان این انیمیشن، بری کیبل گای در نقش مِیتر، بانی هانت در نقش سارا کاررا، چیچ مارین در نقش ریمون می باشند. دیگر کاراکترهایی که به تازگی اضافه شدند، جکسون استورم به صداپیشگی آرمی هامر، کروز رامیرز به صداپیشگی کریستلا آلونزو می باشند. از دیگر صداپیشگان که برای ناسکار انتخاب شده اند، جف گوردن، ریچارد پتی، چیس الیوت، رایان بلانی، دنیل سوارز و بابو والیس می باشند.

انیمیشن Cars 3 (ماشین ها) به تهیه کنندگی کوین ریر (A Bug’s Life و La Luna short) می باشد. اولین انیمیشن از این سری انیمیشن ها که در سال ۲۰۰۶ عرضه شد، به کارگردانی جان لستر توانست ۴۶۱ میلیون دلار بدست بیاورد و نسخه ی دوم نیز توانست در فروش جهانی ۵۵۹ میلیون دلار در سال ۲۰۱۱ کسب کند. تاریخ اکران انیمیشن Cars 3 در ماه خرداد ۱۳۹۶ (ژوئن ۲۰۱۷) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *