بیاتومگ – به گفته ی بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، کیت هرینگتون، فصل ۷ سریال در مقیاس بسیار بزرگتر است. در دو روز گذشته، تیزر و پوستری از فصل ۷ این سریال محبوب به همراه تاریخ پخش آن منتشر شده بود و حال بازیگر سریال صحبت هایی در مورد فصل ۷ کرده است. او می گوید:

“آنها بودجه ی بسیار قابل توجهی را صرف قسمت های باقی مانده کرده اند، پس این قرار است که در مقیاس و اندازه ی بزرگتر باشد. ما در حال تلاش برای چیزهای جدید هستیم و تکنیک و روش های فیلمبرداری جدیدی را آزمایش می کنیم. من فکر می کنم که در تلاشیم تا مرزها را بشکنیم و این مرزها را در دو فصل باقی مانده رو به جلو ببریم و گسترش بدهیم.”

شبکه HBO به طور رسمی تاریخ شروع پخش این فصل را روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) اعلام کرده است. فصل جدید این سریال محبوب نسبت به دیگر فصل های این سریال، قسمت های کوتاه تری خواهد داشت و تنها شامل ۷ قسمت می باشد.

هرینگتون همچنین بیان کرده است که فصل جدید سریال، بسیار قوی تر و شدید تر در مقایسه با فصل های قبلی خواهد بود، او اذعان کرد:

“من فکر می کنم هر بازیگری که اکشن بیشتری داشته است، حال نیز اکشن و صحنه های بیشتری خواهد داشت. در واقع آنها بیشتر بر روی کاراکترهای کلیدی و اصلی تمرکز کرده اند چون در فصل جدید کاراکترهای جدید زیادی وارد نمی شود. آنها بر روی کاراکترهای موجود متمرکز شده اند.”

او همچنین به حدس و گمان های طرفداران برای یک ملاقات بزرگ اشاره کرد و اضافه نمود:

“بسیاری از افراد از مسیرها و جاده ها عبور کرده اند. و فکر می کنم که این چیزی است که مخاطبان برای مدت بسیار طولانی منتظر آن بوده اند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *