بیاتومگ – در طول دو دهه ی گذشته، ابرقهرمانان از بخشی کوچک از تلویزیون و سینما به یکی از بخش های پایدار و مسلط در سرگرمی تبدیل شده اند. همانطور که میانگین مخاطبان بیشتری به قدرت های خارق العاده و لباس های عجیب و غریب خو می گیرند، تولید کنندگان و نویسندگان نیز شروع کرده اند تا از منابع غیر معمولی تری برای اقتباس استفاده کنند. شبکه ی FX موفقیت را در جهش یافته ای تا حدی مبهم در سریال Legion (لژیون) یافته است. در همین حال، صفی طولانی از کمیک های Archie (آرچی) به عنوان سریالی درام رازآلود برای شبکه ی CW در نظر گرفته شده است. و صد البته، کمیک The Walking Dead (مردگان متحرک) که به یکی از سریال های محبوب در شبکه ی AMC تبدیل شده است.

سال گذشته نیز شاهد این بودیم که شبکه ی AMC برای یک اقتباس دیگر از داستان های کمیک خیز برداشت و با همکاری ست روگن و اوان گلدبرگ کمیک Preacher (واعظ) را به یک سریال تلویزیونی تبدیل کرد. در حالی که این سریال در رده و رتبه ی سریال مردگان متحرک نیست، اما هنوز یک سریال پر بیننده می باشد و قطعا برای بینندگانی با نقطه نظر متفاوت و دیدی انتقادی ساخته شده است. به این صورت، پیش بینی زیادی برای فصل دوم بود. فیلمبرداری فصل دوم در اواخر ژانویه آغاز شده است و همچنین متوجه شدیم که ستاره ی سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)، نوح تیلور، به بازیگران فصل دوم پیوسته است. حال، ما مطمئنا می دانیم که سریال باز خواهد گشت.

شبکه ی AMC اعلام کرده است که پخش فصل دوم سریال در روز سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ (۱۹ ژوئن ۲۰۱۷) شروع خواهد شد و اینکه این فصل ۱۳ قسمت خواهد داشت. علاوه بر این، شبکه ۶ تصویر از فصل جدید را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

به طور طبیعی، جسی کاستر، تولیپ و کسیدی باز خواهند گشت. با وجود چند تغییر نسبت به کمیک، هنوز فصل ۱ اتفاقات بزرگی را در خود جا داده بود. با این حال، هنوز چیزهای دیگری نیز وجود دارد که طرفداران امیدوارند که در فصل دوم شاهد آن باشند.

در واقع در حال حاضر ما جزییاتی از فصل دوم را می دانیم، اما همچنان امیدواریم که در هفته های آینده جزییات بیشتری از موضوع اصلی داستان و کاراکترها دریافت کنیم. با وجود بازگشت سریال در چند ماه آینده، انتظار می رود که به زودی شاهد تریلر فصل جدید باشیم.

تصاویر فصل دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *