خانه آخرین خبرها نوح تیلور و تعداد دیگری به فصل دوم سریال Preacher (واعظ) پیوستند

نوح تیلور و تعداد دیگری به فصل دوم سریال Preacher (واعظ) پیوستند

۰

بیاتومگ – سریال Preacher (واعظ) برای فصل دوم از خشونت و ضرب و شتم خنده دار و خارق العاده به شبکه ی AMC باز خواهد گشت. در پایان فصل اول، جسی، تولیپ و کسیدی تنها کاراکترهایی بودند که پس از انفجار گاز متان از شهر آناویل باقی ماندند. این سه قهرمان ما، در یک رستوران نشستند و در مورد وضعیت موجود صحبت کردند و تصمیم گرفتند که یک جستجو را شروع کنند و برای پیدا کردن خدا به جاده بزنند. البته، ناگفته نماند که یک کابوی واعظ قاتل به دنبال جسی می باشد.

با وجود اینکه همه چیز برای یک سفر جاده ای برنامه ریزی شده است و سخن تولیپ که می گوید، به مردم تیر اندازی کنیم، خراب کنیم و به دنبال خدا بگردیم، حال سریال باید به فکر جبران تلفات بازیگرانی باشد که در پایان فصل اول منفجر کرده است. فصل دوم سریال نیاز به تعداد زیادی بازیگر مکمل دارد تا در کنار بازیگران دومینیک کوپر، روث نیگا، جوزف گیلگان، ایان کولتی و گراهام مک تاویش قرار گیرند.

در حال حاضر، بازیگران مکمل فصل دوم در حال تکمیل شدن هست. نوح تیلور (Peaky Blinders)، پیپ تورنز (Star Wars: The Force Awakens) و جولی ان موری (Fargo) برای نقش هایی خاص که بعدا اعلام می شود، قرارداد امضا کرده اند. علاوه بر این، مالکوم بارت (Dear White People)، رونالد گوتمان (Homeland) و جاستین پرنتیس (۱۳Reasons Why) در نقش های تکراری به سریال پیوسته اند.

فصل دوم سریال Preacher (واعظ)

هر چند که این خبر در مورد جزییات نام کاراکترها چیزی را بیان نمی کند، این یک فرصت خوب است که پیپ تورنز بنا بر ظاهرش نقش هِر استار (Herr Starr)، یک تبهکار از کمیک که بخشی از فصل دوم سریال خواهد بود، را بازی کند. استار یک مامور آلمان غربی سابق می باشد که به عنوان یک جلاد برای دستوری مرموز و سری به نام گریل یا جام کار می کند که ماموریت در مورد به ارمغان آوردن تولد مسیح می باشد. استار به صورت مختصر در فصل یک سریال دیده شد ولی در آن زمان ما هیچ ایده ای در مورد اینکه او کیست، نداشتیم. مسلما نوح تیلور یکی از بزرگترین نام ها در میان بازیگران جدید می باشد، اما اینکه چه کسی چه نقشی را بازی می کند، در این نقطه فقط حدس و گمان است.

دیگر کاراکترهایی از کمیک که انتظار می رود در فصل دوم سریال یا فصل های دیگر دیده شوند، روزنامه نگار آزاد/ قاتل سریالی ریور کلیور، مادربزرگ جسی ماری لن انگل و محافظش جودی می باشند. در کمیک، جودی کسی است که به جسی مبارزه کردن را آموخته است و این دو رابطه ی نزاعی دارند. بدون شک شخصیت های شگفت آور دیگری در فصل دوم معرفی خواهند شد.

تولید فصل دوم سریال در حال حاضر شروع شده است و به زودی تاریخ پخش فصل دوم سریال نیز اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *