خانه آخرین خبرها تولید فصل ۵ سریال ۱۰۰ تایید شد

تولید فصل ۵ سریال ۱۰۰ تایید شد

۰

بیاتومگ – شبکه CW (سی دبلیو) بالاخره اعلام کرده است که فصل ۵ سریال ۱۰۰ تولید خواهد شد و به احتمال خیلی زیاد پخش آن در بین سالهای ۲۰۱۸-۲۰۱۷ شروع می شود. این در حالی است که پخش فصل ۴ این سریال علمی-تخیلی به تازگی شروع شده است.

۹۷ سال پیش، یک آرماگدون هسته ای منجر به نابودی سیاره ی زمین و تمدن های روی آن می شود. تنها بازماندگان این حادثه ۴۰۰ نفر هستند که در ۱۲ ایستگاه فضایی مختلف زندگی می کنند و در حال چرخش در زمان می باشند. ۳ نسل مختلف در فضا به دنیا می آیند و تعداد بازماندگان به ۴۰۰۰ نفر می رسد و برای فرار از مرگ در آرک در تلاش هستند. بعد از گذشت مدتی این ۱۲ ایستگاه فضایی با هم ارتباط برقرار می کنند تا به نحو بهتر بتوانند زندگی خود را حفظ کنند. اقدامات سختی از جمله اعدام و کنترل شدید جمعیت در ایستگاه ها برقرار است و رهبر بی رحم آرک نیز برای اطمینان از آینده ی خود ۱۰۰ جوان زندانی را به سطح زمین تبعید می کند تا قابل سکونت بودن آن را بررسی کنند.

در سریال ۱۰۰ بازیگرانی چون الیزا تیلور در نقش کلارک، پیج تارکو در نقش دکتر ابی گریفین، باب مورلی در نقش بلامی، مری آجرپولوس در نقش اوکتاویا، دوون بوستیک در نقش جاسپر، لیندزی مورگان در نقش ریون، ریکی وایتل در نقش لینکلن، کریستوفر لارکین در نقش مونتی، ریچارد هارمون در نقش مورفی، ایزیا واشنگتن در نقش جاها و هنری یان کاسیک در نقش مارکوس کسن حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *