خانه آخرین خبرها تاریخ پخش فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات) در مهر ماه خواهد بود

تاریخ پخش فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات) در مهر ماه خواهد بود

۰

بیاتومگ – فصل دوم سریال Mr. Robot (آقای ربات) محصول شبکه ی USA بیننده ها را به گردشی گیج کننده درون جهان به چالش کشیده ی هکری به نام الیوت و گروهش که شامل افراد آشوب طلب است، برده است و صادقانه، بسیاری ممکن است که احساس پیچیده شدن بکنند و در پایان مغشوش باشند. خالق سریال سم اسماعیل در فصل دوم نه تنها از پیچیدگی بیشتری در اثر خود رونمایی کرد، بلکه او دوباره ثابت کرد که چقدر می تواند سبک بصری قوی ای داشته باشد، در حالی که از بازیگران خالص خود به خصوص برنده ی جایزه ی امی، رامی مالک، کارایی لازم را بدست می آورد.

فصل دوم با چیزهای معلق زیادی از جمله سلامت الیوت که از طرف تایرل گلوله خورد، به پایان رسید. همچنین سوالات بزرگی در مورد وفاداری آنجلا پس از اینکه وضعیت او به سوی ارتش تاریکی تغییر کرد، وجود دارد. آیا فاز دوم همانطور که مستر ربات برنامه ریزی کرده بود در نهایت رو به جلو خواهد رفت یا سلامت عقلانی او پیروز خواهد شد؟ آیا دام می تواند به دارلین تلنگر بزند؟

کارهای زیادی وجود دارد که سم اسماعیل باید انجام بدهد و به نظر می رسد که کمی زمان اضافی به او داده شده است. در حالی که فصل دوم سریال در جولای سال گذشته پخش شد، گزارش شده است که فصل ۳ سریال تا اکتبر (مهر ماه) پخش نخواهد شد. فصل جدید شامل ۱۰ قسمت است که همگی به کارگردانی خود سم اسماعیل می باشد. همچنین گزارش شده است که بازیگر بی.دی ونگ که نقش یک هکر فراجنسیتی چینی به نام رز سفید را بازی می کند، قرار است که از اعضای منظم بازیگران سریال باشد، همچنین بابی کاناول در نقش آیرونیگ، یک فروشنده ی ماشین کم حرف و منطقی، به سریال اضافه شده است. از آنجا که هیچ کس در سریال آن کسی نبوده است که نشان می داده است، پس با خیال راحت می توان گفت که قطعا بابی کاناول تنها یک فروشنده ی ماشین کم حرف را بازی نمی کند.

فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات)

کاناول بعد از اینکه سریال Vinyl به تهیه کنندگی اجرایی مارتین اسکورسیزی توسط شبکه ی HBO کنسل شده است به این سریال پیوسته است. کاناول همچنین قرار است که در فیلم The Irishman (ایرلندی) ساخته ی اسکورسیزی بازی کند و علاوه بر این، او در بازسازی فیلم Jumanji (جومانجی)، همراه با دواین جانسون حضور دارد. با این حال، کاراکتر رز سفید که توسط ونگ بازی می شود و در حال حاضر نقش مهمی در داستان دارد، به نظر می رسد که در فصل ۳ از نقش های محوری تر باشد که باعث خواهد شد ارتش تاریکی خرامان خرامان به دیده شدن در سریال نزدیک شود.

در ذهن برخی از افراد، فصل دوم سریال همانند یک وصله ی بی ربط و کوچک بود که کاراکترهای اصلی از یکدیگر جدا قرار داشتند. یکی دیگر از شکایت و گلِه های بزرگ این بود که سریال از طرحی پیچیده شبیه به طرح های فصل اول برای نشان دادن دو شخصیتی الیوت استفاده کرده بود. آیا سریال بر پیچیدگی موضوع بیش از حد تکیه کرده است؟ آیا سم اسماعیل این کار را در فصل ۳ نیز ادامه خواهد داد یا او همه چیز را در صاف و ساده از نقطه نظر داستان نگه خواهد داشت؟ باید صبر کرد و دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *