خانه آخرین خبرها ریدلی اسکات برای بازگشت گلادیاتور ایده دارد

ریدلی اسکات برای بازگشت گلادیاتور ایده دارد

۰

بیاتومگ – شمشیر و سلاح و محیط های کلاسیک از جمله مسائلی هستند که مدتی است کمتر در راس کار هالیوودی ها قرار گرفته و بیشتر صحنه هایی که امروزه به آنها پرداخته می شود، عناوین ابرقهرمانی، رباتها، سلاح های سنگین، دایناسورها و محیط های باورنکردنی می باشد. با این حال می توان گفت بهترین و آخرین فیلمی که تصویری زیبا از مبارزه های کلاسیک با شمشیر داشت، به سال ۲۰۰۰ و فیلم گلادیاتور به کارگردانی ریدلی اسکات بر می گردد. این فیلم نبردهای بسیار عالی را حول کاراکتر اصلی یعنی ماکسیموس با بازی راسل کرو را به نمایش گذاشت.

فیلم پایان بسیار مناسبی هم برای یک جنگجوی دلاور (ماکسیموس) و هم برای یک پادشاه ترسو و خائن به نام کومودوس (خواکین فونیکس) داشت. این فیلم هنوز نیز در ذهن بسیاری از مخاطبان بهترین عنوان می باشد، با این حال، ظاهرا ریدلی اسکات به ادامه دادن و تولید نسخه ی بعدی فیلم تمایل دارد و حتی ایده هایی نیز برای ساخت آن دارد.

اسکات در حال سخنرانی در فستیوال فیلم جنوبی بود که دوباره در مورد فیلم گلادیاتور و بازگشت آن از او سوالاتی پرسیده شد، ضمن این سوال، اعلام شده که اسکات از سال ۲۰۰۹ همچنان درگیر این عنوان می باشد و صحبت های او نشان دهنده ی ایده ها و علاقه ی او برای بازگشت گلادیاتور و البته راسل کرو در فیلم می باشد.

اسکات گفته است:

“من کاملا می دانم که چطور او (گلادیاتور/راسل کرو) را برگردانم. من با استودیو مشورت داشته ام. او مرده است، اما من راه برگرداندن او را به خوبی می دانم ولی معلوم نیست که این اتفاق رخ می دهد یا خیر، گلادیاتور در سال ۲۰۰۰ اکران شد و کرو از آن زمان تغییر کرده است. او در حال حاضر مشغول کارهای خود می باشد، اما من نیز در تلاش هستم تا دوباره شاهد بازگشت او باشیم.”

اگر این اتفاق بیفتد و اسکات فیلم بعدی گلادیاتور را بسازد، مطمئنا با استقبال فراوانی مواجه خواهد شد، چون چندین سال است که جای خالی چنین فیلمی در دنیای شلوغ و پر از ابرقهرمان سینما احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *