خانه آخرین خبرها اکران فیلم آواتار ۲ به تاخیر افتاد

اکران فیلم آواتار ۲ به تاخیر افتاد

۰

بیاتومگ – آواتار از جمله فیلم هایی است که با هزینه های بسیار زیاد و تجهیزات بسیار پیشرفته ساخته می شود. کارگردان فیلم آواتار ۲، جیمز کامرون از سال ۲۰۰۹ درگیر فیلمنامه های نسخه های بعدی این فیلم علمی-تخیلی بسیار جذاب بوده است تا شاید دوباره برگردد و مانند یک بمب در هالیوود و جدول باکس آفیس منفجر شود (لازم به ذکر است که فیلم آواتار ۱ با فروش جهانی ۲/۷۸۸ میلیارد دلار، پرفروش ترین فیلم تاریخ می باشد). اشتیاق جیمز کامرون برای اکران فیلم آواتار ۲ از هر کسی در این زمینه بیشتر می باشد، اما به نظر می رسد که جیمز باید مدت بیشتری منتظر باشد تا فیلم بعدی خود و تاثیرگذاری آن را بر روی مخاطبان ببیند.

اخیرا در مصحابه ای از جیمز کامرون در مورد برنامه ریزی او برای نسخه های ۲ تا ۵ فیلم سوال شد و بعد از آن نیز سوال دیگری در مورد وضعیت و تاریخ اکران فیلم آواتار ۲ از او پرسیده شد، کامرون بعد از توقفی کوتاه و یک آه عمیق در جواب گفت:

“خوب، در همان ابتدا باید بگویم که این اتفاق در سال ۲۰۱۸ رخ نخواهد داد. ما هنوز تاریخی برای اکران آواتار ۲ اعلام نکرده ایم. مردم باید بدانند، ما علاوه بر اینکه در حال ساخت آواتار ۲ هستیم، به عناوین بعدی فیلم نیز فکر می کنیم. من فیلمنامه ی نسخه های ۳و ۴ و همچنین ۵ فیلم را نیز به اتمام رسانده ام و ۸ سال بعدی عمرم را صرف ساخت فیلم های آواتار خواهم کرد که این پروژه یک کار بسیار حماسی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *