خانه آخرین خبرها تری نوتاری به فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) اضافه شد

تری نوتاری به فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) اضافه شد

۰

بیاتومگ – ممکن است تری نوتاری نام چندان آشنایی برای فیلم بازان نباشد، اما او بازی نقش راکت در دو فیلم قبلی سیاره ی میمون ها و البته نسخه بعدی آن یعنی War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره ی میمون ها) و همچنین نقش هیولای اصلی در فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه) را بر عهده داشته است. به تازگی نیز تایید شده است که این بازیگر قرار است در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) حضور داشته باشد.

او در این مورد گفته است:

“من در حال کار بر روی ۴ کاراکتر مختلف هستم. من به همراه سه بازیگر دیگر در حال آماده شدن برای شخصیت هایمان در فیلم هستیم و البته قرار است که بازی یکی از کاراکترهای منفی اصلی فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) بر عهده ی من باشد. من نمی توانم اسم این کاراکتر را بگویم، چون به خاطر این کار، مارول سر من را قطع خواهد، اما تایید می کنم که شخصیتی بسیار شیطانی در فیلم خواهید دید.”

تولید فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت از ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ (۴ بهمن ۱۳۹۵) شروع شده است و این فیلم قرار است در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران شود، البته نسخه بعدی آن نیز در ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *