خانه آخرین خبرها ساخت فصل ۳ سریال Baskets (بسکتز) تایید شد

ساخت فصل ۳ سریال Baskets (بسکتز) تایید شد

۰

بیاتومگ – شبکه ی FX به سریال Baskets (بسکتز) برای ساخت فصل سوم چراغ سبز نشان داده است. این سریال که با همکاری زاک گالیفیناکیس٬ لوییس سی.کی و جاناتان کریسل ساخته شده است، برنده ی جایزه ی امی برای بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال کمدی (لوییس اندرسون) و جایزه ی انتخاب منتقدان برای بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال کمدی (لوییس اندرسون) طی فصل اولش شده است.

نیک گرد، از مدیران شبکه بیان می کند:

“امسال سریال Baskets (بسکتز) جایگاه خودش را به عنوان یکی از بهترین سریال های کمدی تلویزیون محکم کرد و ساخت فصل اول سریال توانست تحسین منتقدان و جوایز را به همراه بیاورد. ما از زاک گالیفیناکیس٬ لوییس سی.کی، جاناتان کریسل و بقیه ی تیم تولید به همراه لوییس اندرسون، مارتا کلی و دیگر بازیگران و عوامل فیلم تشکر می کنیم که در این سفر همراه ما بودند.”

در فصل دوم، خانواده ی بسکتز در شکننده ترین حالت خود می باشد. با از دست دادن همسر و کارش، چیپ (گالیفیناکیس) به درون یک قطار می پرد تا از این جهنم بیکرزفیلد بگریزد، ولی یک گروه از جوانان ولگرد، پلیس و یک مرگ ناگهانی او را به سمت این درام که سعی داشت از آن فرار کند، می کشاند. ازدواج دیل (گالیفیناکیس) همانطور که عشق او به مارتا (مارتا کلی) زیاد تر و عمیق تر می شود، فرو می ریزد و کریستین (لوییس اندرسون) که زندگی خود را وقف پسران خود کرده است تا در ازای آن کمی محبت از طرف آنها دریافت کند، برای یک بار خوشحالی خودش را مد نظر می گیرد و عاشقانه را می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *