خانه آخرین خبرها نویسندگان جیمز باند برای فیلم جدید باز می گردند

نویسندگان جیمز باند برای فیلم جدید باز می گردند

۰

بیاتومگ – این به طور کامل یک شگفتی و سوپرایز نیست که ارتباط قدیمی خود را به این سری حفظ کنند، اما یک خبر منتشر شده است که ادعا می کند که دو فیلمنامه نویس نیل پورویس و رابرت وید باز خواهند گشت تا فیلمنامه ی ۲۵ مین فیلم از سری فیلم های جیمز باند را قلم بزنند. همچنین در این خبر اضافه شده است که هنوز مشخص نیست که آیا دنیل کریگ برای به تصویر کشیدن دوباره ی کاراکتر ۰۰۷ باز می گردد یا خیر، او هنوز تصمیم مشخصی نگرفته است.

نیل پورویس و رابرت وید از سال ۱۹۹۹ و با فیلم The World is Not Enough (دنیا کافی نیست) به عنوان نویسندگان فیلم های جیمز باند فعالیت می کنند. اخیرا نیز این دو با جان لوگان و جز واترورث برای فیلمنامه ی فیلم Spectre (روح) همکاری داشته اند. فیلم Spectre با بازی دنیل کریگ، در باکس آفیس جهانی از مرز ۸۸۰ میلیون دلار عبور کرد. این موضوع عجیب است، چون قرار نبود که نیل پورویس و رابرت وید در فیلم Spectre (روح) باشند و آنها بیانیه ای در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند و خروج خود از محصولات کمپانی سازنده ی جیمز باند را اعلام کردند.

در حالی که کارگردان سام مندز که کارگردانی هر دو فیلم اخیر جیمز باند یعنی Spectre (روح) و Skyfall (رگبار) را بر عهده داشته است، اعلام کرده است که او در فیلم جدید همکاری نخواهد داشت، همه ی نگاه ها به سوی دنیل کریگ است که آیا او نیز این روند را ادامه می دهد یا خیر. اگر او برای Bond 25 بازگردد، این پنجمین حضور او به عنوان ۰۰۷ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *