خانه آخرین خبرها زَزی بیتز در فیلم Deadpool 2 (ددپول) نقش دومینو را بازی می کند

زَزی بیتز در فیلم Deadpool 2 (ددپول) نقش دومینو را بازی می کند

۰

بیاتومگ – در حالی که فیلم Logan (لوگان) همچنان توجه منتقدان و بیننده ها را جذب می کند و برای کمپانی فاکس در گیشه مقدار قابل توجهی درآمد کسب می کند، و انتشار یک تیزر از فیلم Deadpool 2 (ددپول) با بازی رایان رینولدز در راس فیلم بسیاری از طرفدارها را هیجان زده کرده است و بحث در مورد فیلم را داغ کرده است. تیزر یک تیزر فان یادآوری کننده بود که به ما چگونگی موفقیت فیلم اول را گوش زد کرد و چیزی بیشتر که این به همه یادآوری می کند که کاراکتر کابل به فیلم جدید خواهد پیوست. سازنده ی ددپول راب لایفلد گفته است که کاراکتر فراتر از تصور و ذهن شما خواهد بود، پس حدس و گمان هایی در مورد اینکه چه کسی این جهش یافته مسافر در زمان را بازی خواهد کرد، وجود دارد.

در این مرحله، حدس و گمان هر کس، نام هایی همچون پیرس برازنان و راسل کرو می باشد. در همین حال، جهش یافته ی دیگری در قالب دومینو به این فیلم خواهد پیوست. یک مزدور با قدرت های خاص که همانند کابل شایعاتی در مورد اینکه چه کسی نقش را بازی خواهد کرد، وجود دارد. برای مدتی کری واشنگتن همانند یک کاندید در نظر گرفته می شد. با این حال، دیروز لحظاتی بود که به نظر می رسید ستاره ی فیلم Hidden Figures (چهره های پنهان)، جنل مونه بخشی از فیلم ددپول ۲ خواهد بود ولی پس از مدتی کوتاه نویسنده ی فیلم این شایعات را رد کرد. در حال حاضر، ما یک تاییدیه رسمی داریم.

فیلم Deadpool 2 (ددپول)

رایان رینولدز در شبکه ی اجتماعی خود تصویری را منتشر کرده است که نقطه های بازی دومینو را نشان می دهد که به صورت نام زَزی بتز کنار هم قرار گرفته اند. برای طرفداران سریال Atlanta و سریال کمدی Easy این بازیگر آشنا است. در حالی که ممکن است او در صدر شایعات نبوده باشد، ولی کار و بازی او در سریال Atlanta به تنهایی بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. همچنین او به اندازه ی کافی جوان است تا کمپانی فاکس بتواند از او در دنباله ها و نسخه های فرعی بهره ببرد. این یک روش غیر معمول برای اعلام بازیگران یک فیلم پر فروش می باشد، ولی انتظار می رود که سخنان رسمی تری به زودی بیان شوند. بخشی از موفقیت سری فیلم های ددپول مدیون رایان رینولدز و به دنبال آن شبکه های اجتماعی می باشد. هنگامی که شما این روش غیر معمول را در نظر می گیرید، یک حس خاص بودن را منتقل می کند.

ما متوجه شده ایم که فیلم دنباله در واقع با حضور ددپول و کابل در یک تیم همانند کمیک خواهد بود. با توجه به این که دومینو الان به طور رسمی از اعضای دنیای مردان ایکس می باشد، پس احتمال پیوستن این قاتل به آنها نیز وجود دارد. در همین حین، نویسنده ی Daredevil و The Martian، درو گودارد انتظارات را به طرز امیدوارکننده ای بالا برده است. در حال حاضر نیز تنها مانده است که اعلام شود چه کسی نقش کابل را بازی خواهد کرد و اینکه آیا پاتریک استوارت در نقش پروفسور ایکس در فیلم حضوری کوتاه خواهد داشت یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *